Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

M@jkel

Jakie macie opinie o serwisie myPhone?

Polecane posty

M@jkel   
Otrzymana reputacja: 0
M@jkel

Czy miał ktoś ostatnio "przyjemność" korzystania z serwisu myPhone? Mój Next coś niedomaga, nie działają połączenia przez SIM1 (pokazuje się krzyżyk przy wskaźniku zasięgu i komunikat "Tylko połączenia alarmowe", sprawdzane na różnych kartach, restart nie pomaga), a na SIM2 czasami brak łączności mimo pokazywania prawidłowego zasięgu (nie dochodzą esemesy, przy połączeniach głosowych od razu przekierowuje na pocztę głosową, pomaga restart telefonu). Chcę skorzystać z gwarancji, no i zastanawiam się czy będą naprawiać, czy wymienią. A jeśli wymienią, to na co (bo przecież Nextów już od jakiegoś czasu nie ma)?

Edytowane przez Preza
dostosowanie tytułu do regulaminu

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ADINI   
Otrzymana reputacja: 4
ADINI

Ja bym jeszcze spróbował wrzucic na nowo softa...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sdar   
Otrzymana reputacja: 6
Sdar

Moje doświadczenia z serwisem myPhone są akurat pozytywne i opisałem je w tym wątku: http://forum.android.com.pl/f984/awaria-aparatu-fotograficznego-413732/

Oczywiście nie znaczy to, że Twoim przypadku będzie tak samo :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
miszka73   
miszka73
Czy miał ktoś ostatnio "przyjemność" korzystania z serwisu myPhone? Mój Next coś niedomaga, nie działają połączenia przez SIM1 (pokazuje się krzyżyk przy wskaźniku zasięgu i komunikat "Tylko połączenia alarmowe", sprawdzane na różnych kartach, restart nie pomaga), a na SIM2 czasami brak łączności mimo pokazywania prawidłowego zasięgu (nie dochodzą esemesy, przy połączeniach głosowych od razu przekierowuje na pocztę głosową, pomaga restart telefonu). Chcę skorzystać z gwarancji, no i zastanawiam się czy będą naprawiać, czy wymienią. A jeśli wymienią, to na co (bo przecież Nextów już od jakiegoś czasu nie ma)?

Witam

Ja miałem cos podobnego oddałem do serwisu i po 14dniach roboczych wrocil do mnie wymienili płyte głowna mozesz miec to samo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19arek93   
19arek93

U mnie podobnie. Co jakiś czas traci sygnał na obu kartach SIM. Nie ma znaczenia na jakim ROMie jadę. Niedługo na gwarancję.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
78just   
Otrzymana reputacja: 3
78just

a ludzie uwazaja ze maja zly serwis, eh

mojemu bratu wymienili caly smartphone po zgloszeniu na gwarancje, wiec takze uwazam ze serwis myPhone jest w porzadku

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
FO7O   
FO7O

Najgorszy serwis z jakim miałem kontakt. Zreszta, telefon to moim zdaniem tez porażka. Na szczęście już sie go pozbywam. Gdyby serwis nie próbował mi, fotografowi, wmówić ze plamy które sie pojawiły na wyswietlaczu to rzecz normalna i to jest zgodne z normą, to jeszcze bym im wybaczył, a tak zostało mi po myphone jak najgorsze zdanie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szyszymek   
szyszymek

Ja na serwis nie narzekam, moje doświadczenia są dobre :) Ale w sumie też rzadko korzystam bo mój Cube jest raczej bezawaryjny ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
FO7O   
FO7O

Oby tak zostało. Ja na szczęście pozbyłem się już myphone i więcej do ręki tego nie wezmę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bartut   
Otrzymana reputacja: 1
Bartut

Niestety ja mam złe zdanie o serwisie muphone. Po 2 tygodniach dostałem maila z informacją, że naprawa zostanie przedłużona o 21 dni bo może oprogramowanie jest złe w telefonie, może nie maja w serwisie podzespołów, a może nie mają w serwisie innych elementów (przyczynę mam chyba sobie sam wybrać). Porażka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.