Ditarius

root
ROOT dla Xperii T3

339 postów w tym temacie

właśnie kingo root robi... robi.,.. Wiemy jak on działa... No i jest 100% i git malina. Więc sprawdzam root checker i jest dostęp. No, więc nie pozostaje nic innego jak test. Odpalam TB i instaluję z niego busyboxa. I... I zawiesza program. Z innych znów pokazuje failed :( 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrób tak jak jest w poradniku a będzie gitara. 

flash kernela,  rootkit i powrót do poprzedniego kernela. 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Przemysław Jarosław Mazurek kingroot robi niepełny root, po nim trzeba dograc recovery i paczkę przez nie updatesu. Robiąc sposobem co podał mattaj86 będziesz miał wszystko za jednym zamachem. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

problem w tym, że instaluję sterowniki Flashtoola z jego folderu i wywala error że mój głupi 64 bitowy windows 7 nie widzi sterowników

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki błąd? Przy instalacji czy przy wykrywaniu telefonu? Jeśli to drugie, to spróbuj na innym porcie i po podpięciu daj mu chwilę na zainstalowanie sterów. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe. Wymyśliłem. Kurcze dawniej odpalało się cydia impactor, albo inne dziadostwo. szło jak po maśle i nie było z niczym problemu....

Teraz to człowiek się tylko stresuje... No ok. Zrobiłem panowie. Skorzystałem z dobrodziejstw "KingRoot-4.0.0.233-release-201505071219_105001" Specjalnie tak wkleiłem bo dokładnie tej wersji użyłem. Działa cacy. Idę się denerwować nad BL

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam teraz inny egzemplarz T3, poprzedni normalnie dałem radę zrootować, natomiast w tym nowym modelu za nic nie mogę tego zrobić...

Próbowałem na 2 komputerach, powtarzałem cały proces kilka razy i dalej nic, ale mam takie dwa zasadnicze problemy, a raczej niezgodności z tym poradnikiem.

Po 1 w żadnym momencie nie pokazuje mi się ta akceptacja autoryzacji, po 2 gdy jestem na etapie wpisywania "adb devices" to niestety lista urządzeń jest pusta i potem przy uruchamianiu toolkita nic się nie dzieje. Pomijając już to, że po wgraniu kernela .14 gdy mam czarny ekran to nie reaguje on na dotyk, nawet po odczekaniu długiego czasu tak jak napisano w tej rozszerzonej instrukcji.

Soft jest wgrywany dobrze, bo znikła nakładka orange, adb robiłem dwoma sposobami, za każdym razem to samo=nie działa (chyba, bo skoro nie wykrywa urządzenia?). 

Ktoś ma jakiś pomysł jak to do cholery zrobić? Poprzedni model normalnie mi się bez problemu zrootował, ale od tamtego czasu minęło trochę czasu, inny komputer więc adb było robione na nowo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja za to mam inny problem z moją Xperią. Kilka miesięcy temu za pomocą tego poradnika, udało mi się zrobić roota. Dziś po wgraniu czystego softu chciałem zrootować telefon kolejny raz, ale napotkałem na problem. Oczywiście kernel .14 sflashowany. Odpalam plik "install.bat" w toolkicie, pliki są kopiowane, ale wyskakuje komunikat, że urządzenie nie jest wspierane.

--- Xperia rootkit 2014/07/19 ---

waiting for device...
1927 KB/s (17768 bytes in 0.009s)
3950 KB/s (125420 bytes in 0.031s)
3715 KB/s (2336291 bytes in 0.614s)
3750 KB/s (1048328 bytes in 0.273s)
72 KB/s (148 bytes in 0.002s)
26 KB/s (55 bytes in 0.002s)
614 KB/s (629 bytes in 0.001s)
3157 KB/s (25863 bytes in 0.008s)
2654 KB/s (13592 bytes in 0.005s)
58 KB/s (60 bytes in 0.001s)
2108 KB/s (4318 bytes in 0.002s)

getroot start.
ro.build.product=D5103
ro.build.id=18.1.A.2.25
setsockopt() failed: Bad address.
this device is not supported.
kallsyms_addresses search failed.

waiting for device...

removing temporary files...

--- all finished ---
Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz . . .

Dziwniejsze jest to, że mimo braku roota zainstalowało mi Busybox...

23/017/2017 23:17:42 - INFO  - Connected device : Sony Xperia T3
23/017/2017 23:17:42 - INFO  - Installed version of busybox : BusyBox v1.22.1-Stericson (2014-01-25 17:27:18 CET) multi-call binary.
23/017/2017 23:17:42 - INFO  - Android version : 4.4.4 / kernel version : 3.4.0 / Platform : 32bits / Build number : 18.1.A.2.25
23/017/2017 23:17:42 - INFO  - Checking root access
23/017/2017 23:17:42 - INFO  - Root access denied

Edytowane przez gregus1234

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

U mnie podobnie. Po całej akcji okazało się, że nadal nie mam roota. Niestety nie wczytywałem się po drodze w komunikaty, i nie wiem co się stało...

Dziś robię od początku....

Edytowane przez tza74

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.