Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

bulletproof973

CO to jest trustedinstaller w Win7?!!!

Polecane posty

bulletproof973   
Otrzymana reputacja: 0
bulletproof973
Napisano (edytowane)

Witajcie, wczoraj kupiłem nowego laptopa, wszystko super pieknie cały dzień spedzony na przenoszeniu danych i instaloaniu tego co mi potrzebne, a i teraz najgorsze !!! co nie spróbuje odinstalować, usunąć systemowego "potrzebujesz uprawnien trustedinstaller" do do jasnej cholery co to jest? Jak sie tego pozbyć! poztym strasznie mi muli kompa a jest naprawdę dobrych osiągów.

Edytowane przez piyoter

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
trybicki14   
Otrzymana reputacja: 1
trybicki14

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bulletproof973   
bulletproof973

właśnie to przeglądam i nic z tego, nie działa. Można to wyrzucić jakoś?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Cachorro   
Gość Cachorro

Wywal UAC (czyt. wyłącz całkowicie) w kosmos i powinno polecieć bez problemu bo sobie uzyska prawa jakie potrzebuje czyli Administratora :P

O ile to jest to co myślę bo czytać mi się nie chce ;]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
trybicki14   
Otrzymana reputacja: 1
trybicki14

User Account Control

Ustaw tę 3 opcję nie 4 ;)

Zresztą,przeczytaj sobie ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bulletproof973   
bulletproof973

gdzie mogę to zmienić? prosze o jakąś ścieżkę do tego

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawbrotm   
Pawbrotm

Gwoli ścisłości. TrustedInstaller to specjalne konto używane podczas instalacji OS o najwyższych uprawnieniach niedostępne dla użytkownika. To konto jest właścicielem wszystkich plików znajdujących się w katalogach systemowych. Jednocześnie dla wszystkich tych plików pozostali użytkownicy (także administratorzy) mają dostęp tylko w trybie do odczytu. Dlatego nie możesz nic skasować. Nie wyłączaj UAC - niewiele zmienisz a jednocześnie obniżysz bezpieczeństwo systemu (a potem wszyscy narzekają że Windows jest dziurawy.). Ściągnij Sunrise Seven: Sunrise #####1.2 Build 61 - dobreprogramy

Zainstaluj, uruchom, w sekcji "Szybkie dostosowanie" zaznacz pole przy -Pokaż "Przejmij na własność"- Potem kliknij prawym przyciskiem myszy na plik który chcesz wywalić, wybierz "Przejmij na własność". Po tym powinieneś być już w stanie usunąć plik.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Cachorro   
Gość Cachorro
a potem wszyscy narzekają że Windows jest dziurawy

tak ku woli ścisłości, luki w zabezpieczeniach oprogramowania tzw. dziury to co innego ;) nawet bez UAC nie powinno być ich więc czy jest ono na on czy off nie ma to znaczenia w "dziurawości" systemu.

Ale to temat o czym innym.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawbrotm   
Pawbrotm
tak ku woli ścisłości, luki w zabezpieczeniach oprogramowania tzw. dziury to co innego ;) nawet bez UAC nie powinno być ich więc czy jest ono na on czy off nie ma to znaczenia w "dziurawości" systemu.

Ale to temat o czym innym.

Rozumiem. Tylko że deaktywacja zabezpieczen powoduje ze niektóre dziury jesli są to są bardziej podatne na wykorzystanie. UAC działa podobnie do sudo w Linuksie, a tam jakoś nikomu te komunikaty nie przeszkadzają i nikt nie chce tego wyłączać.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bulletproof973   
bulletproof973
Napisano (edytowane)
Sunrise #####1.2 Build 61 - dobreprogramy

Ja mam wersje 64 bit to bedzie to działać? Bo to jest na 32 przewidziane. A i słuchajcie : mam jakis problem z explorerem, nie używam go ale co jakiś czas wyskakuje mi okienko że cos tam błąd explorera. No to wpadlem na świetny pomysł że go zaktualizuje. Wbijam na stronkę microsoftu, wybieram najnowszą wersje 9 bodajże wybieram system ściagm uruchamiam instalacje i ZONK !! nie możesz zainstalować internet explorer bo wersja na komputerze jest nowsza O_o pytam: jak mogę mieć nowszą wersje niż ta która jest na stronie microsoftu ?? O_O

@Pawbrotm PS. niestety sposób dobry bo działa na XP ale win7 jest cwańszy i nie poddał się :D

Edytowane przez Bulletproof

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.