Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

radzio95kks

Problem ze słuchawkami,działaja tylko przy wciśniętym przycisku połaczeń

10 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam,dziś otrzymałem słuchawki(zamówiłem z Allegro)jednak mam z nimi problem.Słuchawki są na pewno sprawne i oryginalne,ale gdy podłączam je razem z adapterem słychać muzykę jak przez jakaś szklankę,a w ogóle słów.Gdy wcisnę przycisk od odbierania rozmów wszystko super gra.Sprawdzałem słuchawki przy podłączeniu do komputera z adapterem też było normalnie.Myślę ze to sprawa połączeń jednak mam ten telefon od ponad tygodnia tylko i nie za bardzo wiem co zrobić :( .Pomoże ktoś?

post-67603-14255698324174_thumb.jpg

Edytowane przez radzio95kks

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj nie do końca włożyć słuchawki, mam na myśli nie wciskaj jacka na maksa.

Ja tak mam u siebie, że jak zbyt dopchnę słuchawki to wtedy dźwięk jest zniekształcony.

A i jeszcze jedno widzę, że chyba kupiłeś słuchawki od samsunga omni HD (najprawdopodobniej) u mnie jest z nimi problem. Jak bym nie wkładał dźwięk jest do du*y :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to są słuchawki Omni HD i było napisane że wszystkie inne z jack 3.5mm.Bez adaptera słychać normalnie tylko słuchawki są krótkie,i grają też dobrze jak przyciskam ten siwy okrągły przycisk cały czas :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest to wina że słuchawki mają ten adapter widzisz jak masz jacka jak na zdjęciu ma 3 czarne paski jeżeli by miał tylko 2 słuchawki by działały normalnie nie znam się na tym ale tak niestety jest sprawdziłem to słuchawki bez mikrofonu działają dobrze a z mikrofonem jest cicho że prawie nic nie słychać

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jest jakaś możliwość zrobienia coś z tym? Są w ogóle jakiś zestaw słuchawkowy do tego telefonu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobre sa słuchawki z htc hd2....i działają w nich przyciski tak jak trzeba. mam hd2 i sprawdzalem na gt-s5570 i sa super i uzywam w nim tylko tych sluchawek

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wie ktoś może jaki zestaw słuchawkowy Samsunga działa poprawnie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kolego, prawidłowo działają słuchawki Samsunga EHS49ASOME (są to te same słuchawki jakie otrzymujemy w zestawie z Samsungiem Wave 723 S7230). Te słuchawki są oryginalnie dodawane do zestawu z naszym S5570 Mini (dziwi mnie to że kupując Samsunga S5570 w Polsce nie otrzymujemy ich w zestawie z telefonem), dlatego kupiłem sobie te słuchawki na Allegro za niecałe 20 zł i teraz dźwięk jest prawidłowy.

Edytowane przez maciekchel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kolego, prawidłowo działają słuchawki Samsunga EHS49ASOME (są to te same słuchawki jakie otrzymujemy w zestawie z Samsungiem Wave 723). Te słuchawki są oryginalnie dodawane do zestawu z naszym S5570 Mini, niestety ja ich nie otrzymałem w zestawie, dlatego kupiłem je na Allegro za niecałe 20 zł i teraz dźwięk jest ok.;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.