tomekv1

Czy odblokowanie bootloader równa się utracie gwarancji? Jak wygląda aktualizacja w One?

39 postów w tym temacie

Pobierasz OnePlus One Toolkit i instalujesz go na kompie

W tym programie ściągasz driver następnie go instalujesz

Jeśli masz telefon z Chin to już zapewne masz odblokowany bootlaoder, więc pomijasz ten krok

Wybierasz flash CM11S i wybierasz który chcesz zainstalować

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

telefon się restartuje

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Najpierw muszę dać Download CM11S a później FLASH CM11S ? i telefon musi być w trybie fastboot? czy po prostu ma być załączony i jak się to ma do wersji softu. CM11S to jest 25R? bo nie kumam...

I sam flash długo trwa?

Edytowane przez tomekv1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Telefon w trybie fastboot. 25R to dokładna wersja CM11S, która ma po prostu 25R jako ostatnie cyfry. Numer własnej znajdziesz w informacjach o telefonie. Flash nie trwa długo, kilka chwil.

Wysłane z mojego OnePlus One przez tapatalk. Miźnięte w SwiftKey.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobiłem wg instrukcji, telefon się zrestartował i ciągle mam wersję 11.00XNPH22R. ???

---------- Post dołączono o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Wygląda na to że program nie widzi urządzenia!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, dziś zakupiłem OPO od znajomego z androidem 5.1, chciałbym wgrać nowy rom z świeższym androidem ale boje się o utratę gwarancji. Na jakiejś stronie wyczytałem że odblokowujac bootloader i robiac roota na ONE nie traci się gwarancji lecz nie wiem czy strona ta jest wiarygodna i tu pytanie do Was czy odblokowujac bootloader i wgrywajac nowy ROM utrace gwarancje, a jeśli nie to jakim rom polecacie najbardziej (myślałem o LineageOS 14, ponieważ do tej pory uzywalem jego wczesniejszej wersji na moim Samsungu S4 i sprawował się całkiem nieźle) ??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@exadoss Jak nie wiesz czy strona jest wiarygodna to trzeba było zajrzeć na oficjalną: https://oneplus.net/pl/support/answer/will-rooting-or-unlocking-the-bootloader-void-my-warranty

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki bardzo za odpowiedz nie pomyślałem o tym, a więc jaki system najlepiej się sprawdza na OPO??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@exadoss Każdy przeznaczony dla OPO chyba. A jaki dokładnie to już raczej kwestia indywidualna. ROM-ów jest od groma, można sobie potestować.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.