Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
gregorio1899

Połączenie TV z SGSII przez DLNA

Pytanie

Napisano (edytowane)

Jak utworzyć połączenie między TV ( Toshiba 46sv685 ) a sII? Czy w TV trzeba włączać jakieś specjalne funkcje, oprogramowanie? Jak się do tego zabrać aby to skonfigurować. W intrukcji TV nic nie mam na ten temat.

Edytowane przez gregorio1899

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

• 0

A jest wifi w tym telewizorze ?

«*Tapniete z i9100*»

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Najpierw upewnij się, że na pewno i telewizor i telefon są podłączone do tego samego routera, są w sieci. Pogrzeb w ustawieniach TV, czy nie ma tam czegoś nt. DLNA - może być np. domyślnie wyłączone albo coś. Ściągnij na komórkę jakieś oprogramowanie do DLNA i sprawdź, czy wykryje ono telewizor. Możesz też spróbować użyć aplikacji AllShare od Samsunga, ale myślę, że ona może nie działać ze "zwyczajnymi" urządzeniami DLNA, a nie tymi od Samsunga. Gdyby nic nie dawało rady, to możesz najpierw spróbować zrobić to samo, ale z PC - zwłaszcza, jeśli Toshiba daje jakieś własne oprogramowanie do streamingu. Przynajmniej się upewnisz, że po stronie telewizora wszystko działa prawidłowo.

U mnie wyświetlenie filmu na TV to kwestia dwóch, trzech kliknięć, no ale ja mam TV Samsunga ;-)

A jest wifi w tym telewizorze ?

«*Tapniete z i9100*»

NIe ma chyba wifi, ale ma kabel - na jedno wyjdzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jeżeli telewizor wspiera DLNA i jest podłączony do tej samej sieci co SGSII, po odpaleniu AllShare telefon połączy się z telewizorem, a tv zapyta o akceptację połączenia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.