Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Połączenie TV z SGSII przez DLNA

dlna przez sgsii telefonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gregorio1899

• 47 postów
  • Telefon:Sony Xperia Z1

Napisano 31 maj 2011 - 12:39

Jak utworzyć połączenie między TV ( Toshiba 46sv685 ) a sII? Czy w TV trzeba włączać jakieś specjalne funkcje, oprogramowanie? Jak się do tego zabrać aby to skonfigurować. W intrukcji TV nic nie mam na ten temat.

Użytkownik gregorio1899 edytował ten post 31 maj 2011 - 12:46

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   BartT-GSM

• 5213 postów
  • Telefon:Note 3 ,iP5S

• Firmware:Fresz

Napisano 31 maj 2011 - 23:19

A jest wifi w tym telewizorze ?

«*Tapniete z i9100*»

Dołączona grafika

Szybka LCD i9300, i9505// i9100,Note I i II,ACE,Nexus 7/ OTG 3.0 Note 3 z zasilaniem

#3 OFFLINE   Brut.all

• 199 postów
  • Telefon:SGS2

Napisano 01 czerwiec 2011 - 07:41

Najpierw upewnij się, że na pewno i telewizor i telefon są podłączone do tego samego routera, są w sieci. Pogrzeb w ustawieniach TV, czy nie ma tam czegoś nt. DLNA - może być np. domyślnie wyłączone albo coś. Ściągnij na komórkę jakieś oprogramowanie do DLNA i sprawdź, czy wykryje ono telewizor. Możesz też spróbować użyć aplikacji AllShare od Samsunga, ale myślę, że ona może nie działać ze "zwyczajnymi" urządzeniami DLNA, a nie tymi od Samsunga. Gdyby nic nie dawało rady, to możesz najpierw spróbować zrobić to samo, ale z PC - zwłaszcza, jeśli Toshiba daje jakieś własne oprogramowanie do streamingu. Przynajmniej się upewnisz, że po stronie telewizora wszystko działa prawidłowo.

U mnie wyświetlenie filmu na TV to kwestia dwóch, trzech kliknięć, no ale ja mam TV Samsunga ;-)

A jest wifi w tym telewizorze ?

«*Tapniete z i9100*»

NIe ma chyba wifi, ale ma kabel - na jedno wyjdzie.

#4 OFFLINE   averne

• 125 postów
  • Telefon:SGS2, SGS3, DesireZ, GTab8.9, ZTE V9

Napisano 03 czerwiec 2011 - 17:05

Jeżeli telewizor wspiera DLNA i jest podłączony do tej samej sieci co SGSII, po odpaleniu AllShare telefon połączy się z telewizorem, a tv zapyta o akceptację połączenia.
HTC Desire Z, Samsung Galaxy S2, S3, Samsung Galaxy Tab 8.9 3G, ZTE Light V9

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dlna, przez, sgsii, telefonu