Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Adninon

Nie łączy mi wifi w telefonie z routerem

Pytanie

Witam,

mam problem z podleczeniem wifi do mojego samsung galaxy ace.Niedawno działał wyszedkem z domu przychodze patrzę a tu nie chcę się połączyć.Mam router Tp-link FEAECC .Pomocy!!!

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

35 odpowiedzi na to pytanie

• 0
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
WiFi[/WARNT]

Jaki rom, jakie zabezpieczenia masz ustawione na sieć, co się dokładniej dzieje... :E

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Sprawdź na kompie/laptopie czy się łączy , bo nie koniecznie wina telefonu musi być. a jak nie to reset telefonu albo dodaj ta sieć od nowa , wpisz hasło(chyba że masz bez hasła) i połącz :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Internet mam na kopie nawet na ps3 sprawdzałem i mam.Mam neostrade router neostrady jest podlaczony do tp linka.Co się dokładniej dzieje?Poprostu właczam wszystko ładnie ale nie mam neta.Próbowałem wyłączyć telefon ,resetowac neta router wszystko i nic

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A masz w tym routerze ,wi fi tak w ogóle pytam?.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

No pewnie.Mam ps3 nie podłaczałem kablem i mam neta.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

To ja zaproponuję tyle ,iż weż swój tl i sprawdz gdzieś u kolegi np czy ci wi fi działa w telefonie ,bo ic innego to ja tu nie widzę raczej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

1. jeśli masz filtrację mac, to musisz dodać mac swojego telefonu do tablicy dopuszczanych urządzeń.

2. Inna możliwość - ja miałem akurat taki problem - podłączyłem telefon do sieci wifi i było wszystko ok. próbuje go podłączyć za jakiś czas i już jest problem, nie da rady... w czym tkwił problem? W tym, że router przyznawał adresy IP dynamicznie, a telefon sam przydzielał sobie adres IP (który był mu przydzielony kiedy pierwszy raz połączył się z tą siecią), który był używany już w sieci, przez co występował konflikt IP. Sposób na to, to zresetowanie ustawień połączenia z danym punktem dostępowym - w ustawieniach wifi wybierasz daną sieć i wybierasz opcje zapomnij

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Witam,

mam problem z podleczeniem wifi do mojego samsung galaxy ace.Niedawno działał wyszedkem z domu przychodze patrzę a tu nie chcę się połączyć.Mam router Tp-link FEAECC .Pomocy!!!

Czy resetowałeś telefon po fakcie nie możności połączenia?

Pytam bo niestety i mój telefon często łapie jakiś błąd połączenia wifi i dopiero włączenie i wyłączenie telefonu pomaga. Już z I5700 na 2.1 miałem podobny problem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Resetowałem to nic nie daje.Próbowałem zapomnieć też nic.Jest jeszcze jakis sposób?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

hej koledzy widze że wszyscy mamy problemy z tp linkami;) ja też mam niepotrafie go rozwiązać:(

a bez neta trace połowe funkcjonalności:( a i sprawdzałem wszędzie indziej i działało a jak podpiołem xperie x10 mini pro to net działał:(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.