Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Problem z rootwaniem- rejestracja/logowanie do gmail

gmail problem rejestracja or logowanie rootwaniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Maxxx

• 17 postów
  • Telefon:G1

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:15

Witam,
rootowalem telefon zgodnie z wiki, stworzylem gold card zainstalowalem room rc7 i na tym stoje poniewaz przy wlaczeniu telefonu musze zalogowac sie na gmail a tu wystepuje problem z polaczeniem i dalej ani rusz, nie sposobu zeby wlaczyc wifi? albo zeby pominac ten etap i wlaczyc telefon

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   daro

• 620 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Firmware:SGS A 4.1.2

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:31

Tam chyba nie ma możliwości uruchomienia wi-fi lub pominięcia (dopiero później taką możliwość wprowadzili). Dlaczego masz problem z połączeniem? W jakiej jesteś sieci i czy dodałeś poprawny APN?

Przycisk MENU i potem "Add APN" i wpisujesz odpowiedni do swojej sieci i musi pójść!
Powiadają, że szukajka gryzie, porywa małe dzieci, kopie prądem... ale to chyba wszystko nie prawda. Szukaj

#3 OFFLINE   Maxxx

Autor tematu
  • 17 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:34

hmm a nie mozna wgrac w tej sytuacji juz spla i na to rom?

#4 OFFLINE   daro

• 620 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 20:49

Jesteś obecnie na punkcie 3 z wiki, tak? A punkt 4 wymaga pracy na uruchomionym telefonie więc odpowiedź już masz.
Powiadają, że szukajka gryzie, porywa małe dzieci, kopie prądem... ale to chyba wszystko nie prawda. Szukaj

#5 OFFLINE   Sprite

• 670 postów
  • Telefon:Nexus

• Tablet:Panadol

• Firmware:Kolorowy

• Kernel:a co to jest?

Napisano 23 styczeń 2010 - 22:15

Maxxx a prosiłem Cię byś zostawił to G1 w spokoju dla mnie :/ ale widać że za mocno korciło...

Teraz Ja jestem Sprite, a Ty jesteś pragnienie
[SIGPIC][/SIGPIC]
iPhone FTW!

#6 OFFLINE   Maxxx

Autor tematu
  • 17 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 22:34

Beju juz Ci pisalem w innym temacie ze mnie z kims pomyliles, btw. dodalem apn zadzialalo teraz stoje krok dalej na wgrywaniu spla mam identyczny klopot jak w tym temacie http://forum.android...ormatting cache tyle ze tam nie widze rozwiazania, staje mi na tym formatting cache, jak zrobie wipe to telefon normalnie odpala moze ten hardspl z wiki jest uszkodzony? ma ktos link do innego?

#7 OFFLINE   daro

• 620 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 22:58

Rozwiązanie takie jak @baggus podał iż nic nie robisz. Ale wypadało abyś Ty miał jakieś SPL więc jak nie hard to jakieś inne, lepsze. Lecz spl z wiki na bank dobre bo na tym splu kilka setek użytkowników roota zrobiło :)

http://forum.android...ight=HaykuroSPL
Tyle wszystko uważnie rób, czytaj dwa razy bo czy splu uceglić telefon idzie...
Jak by co to wejdź na SB, główna strona forum i na samym dole, zawsze jest ktoś kto pomoże...

Użytkownik daro edytował ten post 23 styczeń 2010 - 23:01

#8 OFFLINE   Maxxx

Autor tematu
  • 17 postów

Napisano 23 styczeń 2010 - 22:59

hmm chyba ze tak powinno byc? bo jak wszedlem w bootloadera to zgodnie z opisem na wiki mam 3 androidki na deskorolkach // chyba glupio ze tego nie sprawdzilem, ale patrzac na "formatting cache..." myslalem ze cos jest zle

#9 OFFLINE   xxMiSiOxx

• 70 postów
  • Telefon:HTC DREAM G1

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:14

tez mam podobny problem po rootowaniu moglem sie normalnie logowac. po jakims czasie zmienilem operatora na PLUS GSM i przy probie logowania do gmaila wyskakuje blad. WTF?

#10 OFFLINE   kowal_001

• 2138 postów

• Firmware:paranoid JB 4.1.2

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:23

apny do plusa wklepane?
są 2 rodzaje ludzi. Ci którzy robią nandrod backup, i CI którzy zaczną go robić :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gmail, problem, rejestracja or logowanie, rootwaniem