• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
filip1

Kilku użytkowników na jednym sprzęcie

6 postów w tym temacie

Dopóki androidy były na telefonach to interesująca mnie funkcjonalność nie miała racji bytu, ale gdy pojawiły się tablety jak najbardziej wydaje się potrzebna.

Chodzi mi o tablet przeznaczony do użytku przez kilka osób - leży sobie taki w domu i kto ma potrzebę sobie do niego podchodzi i używa. Problem zaczyna się gdy chcemy korzystać z usług spersonalizowanych - poczta, czytniki newsów itp. Potrzebny byłby (znany choćby z windowsów) mechanizm "logowania" się do systemu w taki sposób, aby potem aplikacje wiedziały z jakimi kontami się synchronizować. Mam androida od 1,5 roku i nie widzę za bardzo możliwości rozwiązania tego problemu.

A może się mylę?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W administratorzy urządzenia sprawdź. Ustawienia>Lokalizacje i zabezpieczenia.

U mnie nic tam nie ma i nie wiem czy to wina custom ROM czy tak ma być, ale po instalacji Lookout Security zmienia się sytuacja i można Lookout ustawić jako Administratora. Nie wiem na jakiej zasadzie to konkretnie działa.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat to nie ma nic do owego problemu. Te opcję są dla pewnych aplikacji.

Swypnięte Bladym

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam sobie odpowiem. A odpowiedź nie jest zbyt optymistyczna:

Andorid Does Not Support Multiple User Logins or Profiles - Android Annoyances

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Wszystkich którzy potrzebują tej funkcjonalności zachęcam do kliknięcia na gwiazdkę w poniższym zgłoszeniu (trzeba być zalogowanym kontem Google):

[Honeycomb/tablets] Multi user support missing

Im więcej zgłoszeń tym większa szansa, że Google coś z tym zrobi.

Przy okazji znalazłem coś takiego:

Android Encrypted User Profile Howto

Ktoś może przypadkiem to testował?

Edytowane przez yanoosh.y

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam SwitchMe for Users 1.1.1

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.