Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

danielkobe

Jak skopiować smsy z telefonu na komputer?

12 postów w tym temacie

Mam problem, mianowicie posiadam sporą liczbę smsów na telefonie około 8000 i chaiłbym przekopiowac je na komputer żeby nie stracić niczego. Muszę to zrobić gdyż telefon bardzo muli szczególnie przy wysyłaniu i odbieraniu wiadomosci, porszę o pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sms Backup-tworzy backup smsow na koncie google

Txtract - SMS Backup -zapisuje wiadomości jako plik html

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam problem, mianowicie posiadam sporą liczbę smsów na telefonie około 8000 i chaiłbym przekopiowac je na komputer żeby nie stracić niczego. Muszę to zrobić gdyż telefon bardzo muli szczególnie przy wysyłaniu i odbieraniu wiadomosci, porszę o pomoc, pozdrawiam.

Najlepiej MyPhoneExplorer, te sposoby to podał wyżej kolega są dobre, ale nie jeśli chcesz je potem móc przeglądać wygodnie i ewentualnie któreś konkretne zgrać s powrotem do telefonu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam to samo mógłbyś napisać , co dokładnie zrobiłeś? (jestem dziewczyną, trzeba łopatologicznie:)) )

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczytaj 2 wcześniejsze posty i spróbuj to zrobić, co napisali w nich ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dusq

W przypadku TxTract (najlepszy tego typu program), po prostu uruchamiasz program, wciskasz przycisk export i otrzymujesz na karcie pamięci gustownego htmla :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dusq

W przypadku TxTract (najlepszy tego typu program), po prostu uruchamiasz program, wciskasz przycisk export i otrzymujesz na karcie pamięci gustownego htmla :)

Niestety jest płatny

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to można użyć przecież innych zamienników, tak?

SMS Backup & Restore

https://play.google.com/store/search?q=sms+backup&c=apps

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

krzysiek

Niby jak plik w formacie html ma nie być wygodny w przeglądaniu?

TXTract jest oczywiście najlepszy, ale można jeszcze posłużyć się Remote Desktopem i przekopiować wiadomości zwykłym ctrl-c na pc z jego okna.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej MyPhoneExplorer'em.

Włączasz debugowanie USB w telefonie, podłączasz kablem USB do kompa, włączasz na kompie MPE, dajesz Dodaj użytkownika, wybierasz telefon z Google Android, kabel USB, klikasz dalej i czekasz aż połączy. Później włącz synchronizację, po zsynchronizowaniu w karcie Wiadomości będą wszystkie SMSy.

Jak chcesz je później wrzucić do telefonu, musisz wejść w te wiadomości w MPE, skopiować do archiwum na PC, potem wejść w archiwum, zaznaczyć, prawy przycisk myszy i kopiuj do telefonu.

Opis może pokręcony, ale łatwe to :).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.