• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
smrodek11

Nie mogę wysłać Smsów - Sieć Play - Telefon z Plusa

Pytanie

Napisano (edytowane)

Gdy próbuje wysłać smsa wyskakuje błąd nie można wysłać. W ustawieniach smsów nie mam opcji zmiany numeru centrum telefonu, a gdy próbuje przez menu serwisowe wywala przy odświeżeniu: Refresh error a przy zapisywaniu save error lub coś podobnego. Nie rozumiem kompletnie czemu tak jest, telefon był pierwotnie ustawiany na plusa, tam go kupiłem, a teraz obecna karta to play i z niej się nie da wysłać. Dzwonienie działa. Andek 2.1 update 1 mam w fonie

Edytowane przez smrodek11

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Próbowałeś przez strone play skonfigurować telefon :https://konfiguracja.play.pl/hsconfig/public/service.do

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

A może to wina tego, że soft jest "plusowy" i ma tam wgrane ustawienia SMS tejże sieci. Spróbuj skonfigurować tak, jak napisał Breezer, a jak nie pomoże, to wgraj softa od Play.

Podłącz telefon do komputera i za pomocą programu SEUS (Sony Ericsson Update Service) lub PC Companion (oba pobierzesz ze strony Sony'ego Ericssona) postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeśli nie będzie chciał się zaktualizować (bo możesz mieć najnowszego update), to opcja napraw telefon powinna pomóc.

Jeśli to także nie pomoże, to flashowanie (instrukcje znajdziesz na forum) powinno sprawę załatwić.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Ustawienia nic nie dają. Uaktualnić tymi programami nie mogę bo to z kilka albo z więcej godzin ściągania, chyba że można gdzieś offline ściągnąć tego update'a. Flasha żeby drugiego dnia korzystania stracić już gwarancję? :-(

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

1. Otwórz dialer i wybierz *#*#4636#*#*.

2. Z menu, które pojawiają się, wybierz Informacje o telefonie.

3. Przewiń do SMSC.

4. Wprowadź numer centrum SMS podane przez dostawcę w tym polu.

5. Wybierz Update.

jak nie to może pomóc ponowne uruchomienie kreatora konfiguracji różczka w menu

a jak nie to wymiana karty sim na nową

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
................[/WARNT]

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Wywala Update Error przy zapisywaniu.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Wysli meila do BOK z play i napisz z czym masz problem. Powinni ci coś doradzić. Spróbuj jeszcze zresetowac telefon tzn przywrócic ustawienia fabryczne może to coś da

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.