Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

buelvas

Bateria - dyskusja, opinie, uwagi, raporty

Rozwiązany

krkn1   
Otrzymana reputacja: 0
krkn1

Moja po całym dniu lte/wifi spada do 30~% pol intensywnego korzystania, whatsapp, chrome, czasem słowotok. Generalnie jestem zadowolony ;)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Draps   
Otrzymana reputacja: 9
Draps

Przed problemem przegrzewania się baterii. Bateria osiągała temperaturę 25 stopni. Przy normalnym korzystaniu ze smartfona temperatura baterii sięga blisko 40 stopni i napięcie wzrasta 4.0V do 4.2V.

Numer komplikacji: 23.0.1.F.0.96

24d234d2b2f1d28aef8206fe533b0016.jpg

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
matik3789   
Otrzymana reputacja: 81
matik3789

U mnie na tej samej kompilacji w Z3 Dual podczas 20 min używania internetu pokazuje temperaturę 30C. Podejrzewam, że po dłuższym czasie na pewno wzrosłaby temperatura do 40C. W pokoju mam około 19C jeśli Was to interesuje :P. I napięcie wg tego programu też mi podskoczyło z 4.0 V do 4.2V. Myślę, że jest to normalne zjawisko.

Zamiast programów, które wysyłają w "uj" reklam polecam użycie *#*#4636#*#*

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Draps   
Otrzymana reputacja: 9
Draps

@up

Pierwszy raz mi się tak zdarzyło że smartfon się nagrzał do takiego stopnia przy normalnym użytkowaniu. 40 stopni to nie jest normalna temperatura, czy powyżej.

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22cuzyn7429   
Otrzymana reputacja: 1
22cuzyn7429

A czy ma ktoś tak w z3 , że tylko rano w godzinach od 5.30 do 7 rano był bardzo gorący, sam z siebie Dojazd do pracy na terenach nadgranicznych !!!!,dodam że w sobotę i niedzielę (dni wolne od pracy) w tych godzinach jest normalny.;/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JED   
Otrzymana reputacja: 12
JED
Ja jestem "porażony" baterią w Z3. Ostatni wynik, to ponad 2 dni i ponad 7 h ekranu.

Ale zauważyłem też dziwną przypadłość do szybkiego pożerania energii w przedziale 100 ÷ 95%. Bateria znika z prędkością 2%/h w stanie gotowości. Później sytuacja się stabilizuje. Zauważyliście podobne zjawiska u siebie?

Ja ostatnio zauwazylem (100% wczesniej nie bylo), ze po odlaczeniu od ladowania, 1% schodzi wlasciwie od razu.

A jak czytam, ze komus trzyma 3 dni, to sie zastanawiam, po co komu ten telefon?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RafalUS   
Otrzymana reputacja: 11
RafalUS

Ja napisze inaczej kwestia poprawnie działającej baterii + App jeżeli masz baterie która ma 3100mah a działa jak 2800mah to właśnie ze 100% na 99% zejdzie bardzo szybko kwestia kalibracji baterii czy niedomagającej ładowarki. Mam z1 i sam to przeszedłem teraz 1% po 5min ekran 50% Auto.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lucin713   
Otrzymana reputacja: 3
lucin713

Witam,

posiadam Xperie Z3 od ponad dwoch tygodni.

Na poczatku jak zainstalowalem stockowy czysty soft (mam telefon z Play i denerwowaly mnie ich smieci), to z przreazeniem obserowalaem zuzywanie sie baterii w ciagu 12 godzin. Bylem zalamany bo przesiadlem sie z Z1 i tam bylo normalnie.

Po zainstalowaniu systemu raz jeszcze ( i od razu dodatkowo zrobilem root), telefon trzyma na baterii 2 dni.

Jest to bardzo dobry wynik z uwagi na to, ze uzywam duzo netu, mam wlaczona synchornizacje 3 kont mail, wlaczone caly czas WiFi, Facebook, SMSY (kilkanascie dziennie) i dzwonienie (w sumie z godzina dziennie) oraz Ekran ustawiony na AUTO.

Podkreslam, ze muzyki nie slucham z telefonu i na nim nie gram.

Polecam osobom, ktorym bateria trzyba slabo - tj ponizej doby ponowne przeinstalowanie systemu. U mnie to pomoglo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fizelix   
fizelix

Moja zetka ma 2 tygodnie. Pierwsze 3/4 ładowania i wytrzymywała ze spokojem 2 dni dosyć intensywnego użytkowania 2 h trasy, z godzina gier, yanosik, jakiś klip na youtube smsy i z godzina rozmów dziennie plus poczta i inne bajery. Kupiłem magnetyczną podstawkę do ładowania i po trzecim odpięciu od ładowania do 100%, uciekło mi 5 % w godzine bez użwania fona, wieczorem 28% baterii, budzę się rano i z baterii zostało 8% które na ultra staminie w godzinę zeszły do 1%....

Aplikacji mało a nawet bardzo mało. Chyba ostatnio uaktywniłem AVG więc może to jest przyczyną?? ale 20% w 7h??

Jakieś pomysły?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rebel   
rebel

Fizelix, próbowałeś ładować zwykła ładowarka skoro widac ze magnetyczna ładowarka nie ładuje Ci prawidłowo telefonu.

W najgorszym przypadku poszła Ci bateria.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.