• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
plantator

TUTORIAL
Powrót z GPE [5.0.1] na stock [4.4.4] xt1032

80 postów w tym temacie

też mnie to bardzo zastanawia gdzie się wkradł błąd, aczkolwiek mogło to też wyniknąć z usterki telefonu: nawet jeśli ktoś próbował nadpisać BL kitkata na BL lollipopa a potem zrobić OTA to po prostu po wgraniu telefon łapał bootlopa lub się nie włączał, Tobie padł podczas wgrywania i teoretycznie mogło to być nawet nie związane z samym procesem wgrywania systemu, po prostu coś padło w hardware, szczęście w nieszczęściu że wykrywa ci przez komp i można  tym próbować walczyć, że jest jeszcze szansa, ale niestety nie wgryzałem się w to i musisz szukać, nie wiem czy coś pomoże, poszukaj czy są inne metody zależne od tego czy ostatni na motce był kiktkat czy lizak może jest jakaś różnica i inny sposób ruszy.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie w tym problem, ze jakos motke wykrywa, ale nic z tym nie moge zrobic :/

Gorzej jak padla plyta glowna, a to bedzie kosmiczny koszt i nieoplacalny.

Bootloader nie mogl sie nadpisac bo byl z lollipopa, wiec w zaden sposob nie nadpisalem go bl kitkata.

Jeszcze myslalem, zeby podejsc do jakiegos serwisu gsm, ale watpie, ze oni to zrobia :/

Zero jakiejkolwiek reakcji na przycisk wlaczania, kompletnie zero. Nawet dioda nic nie mryga.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz w takim przypadku to bym uderzył i na gwarancje wysyłał :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam gwarancji bo odblokowalem BL jakos pol roku temu :(

Kij z motorola. Juz raczej nigdy nie kupie telefonu tej firmy...

Połączony post:

Wyprobowalem wszystkich sposobow z neta i kompletny trup. Nawet znalazlem filmik, zeby rozkrecic moto g i odpiac baterie i pozniej pod ladowarke podpiac i podobno rusza wtedy teleon, ale u mnie nic sie nie dzialo :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co krążę po tym forum to jedyny przypadek gdzie serwis odesłał motkę to wtedy gdy po prostu było logo z informacją o odblokowanym Blu podczas uruchamiania a twoja nawet się nie włącza, a po drugie był też przypadek że użyszkodnik wysłał motkę gdzie nie było śladu po odblokowaniu i uznali mu gwarancję, także na twoim miejscu pakowałbym i wysyłał;) Nic nie stracisz poza kosztami wysyłki a jak mimo wszystko dojdą że był odblokowany BL to nie musisz się godzić na płatną naprawę, ale wtedy będziesz już miał wykorzystane wszystkie drogi i z czystym sumieniem uznasz że jest trupem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ae skoro odblokowywalem przez strone motoroli to do imei jest pewnie przypisana informacja o odblokowanym bl. W sumie sprobowac moge i wyslac ;) Zobaczymy czy naprawia :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tamten użytkownik też miał odblokowaną motkę pobierając kod z oficjalnej strony itd itd, przed wysłaniem po prostu przywrócił stock, skasował info o odblokowanym BLu i zablokował BL, a u Ciebie nie mają jak jej odpalić żeby to sprawdzić, a nie spotkałem się z nieuznaniem gwarancji na podstawie pobrania informacji od Motoroli. Chyba że będziesz pierwszym ale warto zaryzykować;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz zaryzykuje. W sumie moge palic glupa, ze nie wiem o co biega. Informacje o odblokowanym bl nie usuwalem i bl nie zablokowalem spowrotem bo nie mam jak tego zrobic, ale jezeli w ogole zero reakcji ze strony telefonu to moze sie nawet nie jorgna :D

Jak narazie korzystam ze starej nokii E52, a gware mam do maja 2016, wiec jakos po nowym roku pewnie ogarne z ta wysylka ;) Jakby co to dam info jak to sie zakonczylo w tym temacie :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno będzie to przydatna informacja i dobre potwierdzenie czy sprawdzają motki w bazie czy nie.Tak czy inaczej mieszanie z GPE przynosi często więcej problemów niż korzyści.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Wczoraj używając tego poradnika https://forum.xda-developers.com/moto-g/general/guide-xt1033-downgrade-lollipop-5-0-to-t2969729

powróciłem do Androida 4.4.4

Motka zaczęła normalnie szybko pracować, generalnie wszystko działa, jestem zadowolony choć mam wrażenie, że bateria szybciej ucieka niż na Lollipop.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.