Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

- - - - -

[ROM] i9100XWKF3_i9100XXKE7_i9100OXXKF1

rom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_xxyz_*

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:11

Witam,
chciałbym zaprezentować Wam rom XWKF3,przeznaczony dla krajów nordyckich: I9100XWKF3_I9100XXKE7_I9100OXXKF1- rom ma oczywiście język polski oraz polską klawiaturę samsunga i swype.Dlaczego Wam go prezentuję?Ano jestem pod wrażeniem baterii-według mnie trzyma lepiej niż na KF2.

Link do romu(moja wrzutka): Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (wgrywać przez Odina jako PDA).

Root'a zrobiłem za pomocą SuperOneClick 1.9.1.Najpierw wgrałem Insecure kernel KF1: Download GT-I9100_XWKF1_insecure.zip for free on Filesonic.com (jako PDA,wcześniej należy wypakować zip'a).

Następnie robimy root'a za pomocą SuperOneClick,a następnie wgrywamy sobie stockowy kernel KF3: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (wcześniej wypakować .exe albo klikając na niego albo prawy przycisk myszy i wypakuj do...) hasło do kernela: intratech@XDA

Rom posiada modem KE7,ale ja zmieniłem go sobie na modem KF2,który wrzuciłem dla Was tu: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (również flashować jako PDA)

Pozdrawiam
sardoid

Użytkownik xxyz edytował ten post 26 czerwiec 2011 - 11:09

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   madhunt3r

• 1226 postów
  • Telefon:iPhone 5s

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:15

Czy został naprawiony błąd z opóźnieniem odblokowywania ekranu i sekundową ciszą (lagiem) zaraz po odebraniu połączenia, przeciągnięcia zielonego w prawo?

Pewnie i my XEO dostaniemy niedługo coś.

#3 OFFLINE   Maciej_27

• 972 postów
  • Telefon:SGS 2 & HTC One

• Firmware:Viper 5.6.0

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:16

Dość sporo waży ponad 500MB

#4 Guest_xxyz_*

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:20

Czy został naprawiony błąd z opóźnieniem odblokowywania ekranu i sekundową ciszą (lagiem) zaraz po odebraniu połączenia, przeciągnięcia zielonego w prawo?

Pewnie i my XEO dostaniemy niedługo coś.

A co masz konkretnie na myśli z tym błędem?Podczas wciskania HOME przy zablokowanym fonie?

---------- Post dołączono o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Dość sporo waży ponad 500MB

KF2 jest lżejszy jedynie o ok.10Mb...

#5 OFFLINE   madhunt3r

• 1226 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:21

Przy zablokowanym fonie, zarówno po wciśnięciu Home jak i Power jest sekunda czarnego ekranu, opóźnienie i dopiero po tym się odblokowuje. Jak podepniesz ładowarkę to natychmiastowo się odblokowuje. Jak na taki telefon to takie opóźnienie jest niedopuszczalne. Na SGS I też natychmiastowo po naciśnięciu odblokowywał, tu niestety jest zastój chwilowy.

#6 Guest_xxyz_*

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:53

Jest opóźnienie...ale da się z tym żyć;)

#7 OFFLINE   madhunt3r

• 1226 postów

Napisano 26 czerwiec 2011 - 10:57

Owszem da się przyzwyczaiłem się już, ale powinni to naprawić i mam nadzieję że to zrobią, już kilka wątków na XDA przeczytałem i większość to ma, spowodowane prawdopodobnie niskim taktowaniem CPU podczas czuwania ~200MHz, ale jak na taki telefon nie powinno być żadnego opóźnienia. iP4, SGS I momentalnie się wybudzają. Ale pociesza mnie fakt że jeszcze dual cora muszą trochę ogarnąć i wszystkie softy obecne są we wczesnej fazie, zobaczymy co przyniesie 2.3.4 itd...

#8 OFFLINE   papux

• 654 postów
  • Telefon:LG 4x HD

• Tablet:iPad 4

• Firmware:H

Napisano 26 czerwiec 2011 - 13:19

Czy rom robi Wipe?
Jakie zmiany względem KF2?

Napisz coś co mnie skusi żeby go wgrać bo sam numerek KF3 mnie nie przekonuje.

#9 Guest_xxyz_*

Napisano 26 czerwiec 2011 - 13:35

Czy rom robi Wipe?
Jakie zmiany względem KF2?

Napisz coś co mnie skusi żeby go wgrać bo sam numerek KF3 mnie nie przekonuje.

Teraz to mnie ubawiles z tym przekonywaniem: -)Nigdy nikogo nie przekonywalem do danych romow i nie zamierzam tego zmieniac...Nie chcesz, nie instaluj-Twoja decyzja...

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

#10 OFFLINE   amsnake

• 47 postów
  • Telefon:Nexus5

Napisano 26 czerwiec 2011 - 15:32

Przy zablokowanym fonie, zarówno po wciśnięciu Home jak i Power jest sekunda czarnego ekranu, opóźnienie i dopiero po tym się odblokowuje. Jak podepniesz ładowarkę to natychmiastowo się odblokowuje.

Hmm... A to feature kazdego sgsII? Jak to wywolac? Mam rom kf2 i postepujac wg powyzszej instrukcji opoznienia brak...

Moze to kwestia jakis ustawien?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rom