Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

domseba

KLWP Kustom Live Wallpaper

Polecane posty

domseba   
Otrzymana reputacja: 2
domseba

KLWP Kustom Live Wallpaper

1.jpg2.jpg3.jpg

To najbardziej modyfikowalna żywa tapeta na androida. Bezkonkurencyjna, bo jedyna taka w Sklepie Play. Jeżeli nie obce Ci są zabawy z ZOOPER widget to odnajdziesz się w niej z pewnością. Tapeta potrafiąca wyświetlić czas, datę, pogodę, najbliższe terminy i wiele, wiele więcej. Jest możliwość ustawienia dotyku w celu uruchomienia konkretnej czynności. Zamieni każdy, nawet najprostszy launcher w unikatowy.

Program jest po angielsku (już trwają prace nad spolszczeniem - warunki pogodowe wyświetlają się już po polsku), ale osoby ze średnią wiedzą na temat androida na pewno sobie poradzą.

Ukazuje się także coraz więcej skórek do pobrania z Google Play, w większości są one płatne lecz zdarzają się także bezpłatne perełki.

Przykładowe filmiki z moich wypocin :

LINK: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kustom.wallpaper

STRONA DOMOWA: https://plus.google.com/u/0/communities/108126179043581889611

Autor aktualizuje aplikację bardzo często, i jest otwarty na sugestie. Mam nadzieje że Apka zyska na popularności bo jest tego warta.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SZOPENRAPU   
Otrzymana reputacja: 560
SZOPENRAPU

Cholerka, po obejrzeniu filmiku w GP stwierdzam, że to świetna aplikacja, szkoda, że nie mam czasu się pobawić. Zooper chyba pójdzie w odstawkę, a ten dział zostanie wzbogacony nie tylko o screeny, ale i filmiki. ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
domseba   
domseba

Jak macie ochotę to wstawiajcie skreeny bądź filmiki z waszych ustawień, będzie można zobaczyć co apka naprawdę potrafi.

Z rana się pobawiłem i wyszło takie coś:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
slaweczek   
Otrzymana reputacja: 292
slaweczek

@up... Jest napisane, że film jest prywatny, nic nie widać..

Nie bawiłem się tą apką, ale po filmikach z 1 postu, wygląda na niezły CZAD!! :)

Jak mocno ciągnie baterię w stosunku np do Zoopera??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
domseba   
domseba

Filmik już udostępniony - moje niedopatrzenie ;)

Pytasz się o baterię. Jak do tej pory nie zauważyłem aby apka jakoś szczególnie wpływała na jej rozładowywanie.

Powiem tak KUSTOM w okresie edycji potrafi zużyć nawet ze 100mb ramu, później jednak to się uspokaja.

Z tym układem który mam obecnie czyli Nova Launcher + zero widgetów + Kustom - launcher zjada 20mb + 40mb kustom. Z podobnym układem, tylko zamieniając kustom na zooper, launcher zjada około 60mb a zooper około 20-30mb. Dodatkowo zooper podczas odblokowywanie potrafił pomyśleć chwilę aby się pokazać co mnie strasznie wkurzało.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SZOPENRAPU   
Otrzymana reputacja: 560
SZOPENRAPU

Zacząłem zapoznawać się z aplikacją metodą prób i błędów. Na razie dołożyłbym więcej efektów i opcji do animacji.

Edytowane przez SZOPENRAPU

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bt04jugok   
Otrzymana reputacja: 5
bt04jugok

Czy da się jakoś udostępnić ustawienia z tej aplikacji?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
domseba   
domseba

Jasne. Zapisujesz tapetę. Potem jakimś eksplorerem wchodzisz do folderu na karcie kustom\wallpapers - tam się zapisują wszystkie tapety. Tak samo możesz dodawać do tego folderu tapety ściągnięte z netu, tylko pomiętaj że muszą się nazywać "nazwa".klwp.zip. Przeważnie mają postać zwykłego zip, ale wystarczy tylko zmienić nazwę.

Edytowane przez domseba

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
serim   
Otrzymana reputacja: 99
serim
Napisano (edytowane)

Cześć,

Kupiłem już wczoraj klucz klwp.

Teraz zabieram się za robienie własnych zegarków analogowych 100% analog.

Mam kilka pytań :

1. Jak dodać tło statyczne

2. Gdzie wrzucić własne elementy skalowalne

3. Jak ustawić na sztywno pogodę z danego miasta

S3 + fleksy + tapatalk wi aj pi

Edytowane przez serim

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
domseba   
domseba

Witam.

Bardzo zachęcam do odwiedzenia strony na g+. Są tam opisane różne porady jak i gotowe komponenty do pobrania.

Co do pytań o statyczny obraz czy grafikę to jest parę rozwiązań. Najprościej jak dodasz jako tapetę i zaznaczysz bez efektu przewijania. Drugim sposobem jest umieszczenie grafiki jako elementu, lub ( co jest lepszym rozwiązaniem ) elementu w folderze. Trzeci sposób to zastosowanie kształtu, przejście dalej do zakładek i wybrania bitmapy. Takie rozwiązanie daje fajne możliwości jak ściemnianie czy rozmywanie.

Co do drugiego pytania, to nie ma znaczenia gdzie umieścisz swoje grafiki ważne jest aby galeria której używasz je znalazła. Kustom i tak je później spakowuje do pliku ......klwp.zip.

Co do pytania o pogodę to niestety nie da się wybrać określonego miasta, przynajmniej na tą chwilę. Kustom korzysta z autolokalizacji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.