• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
xamil9445

KatKiss KitKat 4.4.4 - Unlock bootloader || Recovery TWRP || Kernel 3.1.10 1.7GHz!!! || F2FS

58 postów w tym temacie

Panowie witajcie. Jak się zabrałem za nowy system to problem już na początku z odblokowanie bootloadera. Podczas odblokowania urządzenia wyświetla się komunikat o nieznanym problemie sygerujac połączenie z siecią :/ ustawienia sklepu po zmieniałem tak jak sugerujecie, z różnych sieci próbowałem się połączyć i tyle. Poczytałem wątki na forach i problem jet znany jednak rozwiązania nie ma :/

Pozdrawiam,

Daniel

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Też mam problem z odblokowaniem bootloadera :( cały czas mam komunikat że złe hasło.

Udało się odblokować bootloader:)usunięcie konta pomogło.Ufff udało mi się wgrać katkissa:) opis instalacji kol.xamil9445 po prostu super.

Edytowane przez vaxel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katkiss działa świetnie z tego co na szybko przetestowałem to zauważyłem że nie ma gps a może jest tylko ja jestem ślepy:) jak jest to podpowiedzcie jak go włączyć. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jezeli przywroce uzadzenie do ustawien fabrycznych to bede mial dalej ten przerobiony sprzet czy bede musial przerabiac tablet od nowa?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.asusa tf300tg czyli z modemem 3G czy po wgraniu tego kitkasa będzie działał modem?zależy mi na tym.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będzie działał niestety

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Niby nie jestem aktywnym użytkownikiem portalu, jednak skorzystałem częsciowo z poradnika, toteż dodaję od siebie linka do paczki w której umieszczone są wszystkie wymagane pliki, aby... przejść na ANDROIDA 7.1.2.  Właśnie przedchwilą z szafy wyciągłem swojego starego asusa i dostał nowe życie.

http://catshare.net/NrK8wuKfWMJabVYG

Spoiler

BQURfit.jpg

Edytowane przez DeTeMoto
Grafika zawsze w SPOILERZE

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam,
Mam problem z instalacją tego ROMu. Wykonałem wszystkie kroki. Najpierw wykonałem kroki dla EXT4 i nic później dla F2FS i też nic. 
Pisząc nic mam na myśli ten problem: po wykonaniu ostatniego kroku bo wybraniu opcji reboot-> system, tablet uruchamia się ponownie, pojawia się niebieski pasek postępu -> po około 2 sek ładuje się do końca. Tablet uruchamia się ponownie. Pojawia się znowu logo  Asusa ale bez żadnego paska, mija kilka sekund tablet chyba znowu uruchamia się ponownie, pojawia się logo Asusa i tak zostaje. mogę czekać godzinę. nic się nie dzieje. powtarzałem to już wieeele razy i ciągle to samo. Wyłączałem tablet i włączałem ponownie. Wchodziłem do TWRP i robiłem factory reset - ciągle to samo. Wszystkie kroki wykonują się bez problemów. Nie mam pojęcia o co chodzi. Gdyby ktoś miał pomysł chętnie, go poznam. Z góry dziękuję za pomoc.

dodana zawartość

Ok. To mój błąd. Pośpieszyłem się z fleszowaniem. Okazało się że mam bootloadera w wersji 10.4.2.20

Teraz moje pytanie brzmi, czy będą w miejscu które opisałem w poprzednim poście, jestem w stanie podnieść bootloader do 10.6?

dodana zawartość

Poradziłem sobie. Wgrałem ROM. Póki co mam mieszane uczucia. sam system działa bardzo sprawnie. To, co dla mnie było bardzo ważne, to przeglądarka działa również bardzo wydajnie, ale np facebook czy nawet sklep play działają tragicznie wolno. nie wiem co może być powodem. Potestuję kilka dni i napiszę więcej.

Edytowane przez ictus4
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.