xamil9445

KatKiss KitKat 4.4.4 - Unlock bootloader || Recovery TWRP || Kernel 3.1.10 1.7GHz!!! || F2FS

54 postów w tym temacie

Panowie witajcie. Jak się zabrałem za nowy system to problem już na początku z odblokowanie bootloadera. Podczas odblokowania urządzenia wyświetla się komunikat o nieznanym problemie sygerujac połączenie z siecią :/ ustawienia sklepu po zmieniałem tak jak sugerujecie, z różnych sieci próbowałem się połączyć i tyle. Poczytałem wątki na forach i problem jet znany jednak rozwiązania nie ma :/

Pozdrawiam,

Daniel

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Też mam problem z odblokowaniem bootloadera :( cały czas mam komunikat że złe hasło.

Udało się odblokować bootloader:)usunięcie konta pomogło.Ufff udało mi się wgrać katkissa:) opis instalacji kol.xamil9445 po prostu super.

Edytowane przez vaxel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katkiss działa świetnie z tego co na szybko przetestowałem to zauważyłem że nie ma gps a może jest tylko ja jestem ślepy:) jak jest to podpowiedzcie jak go włączyć. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy jezeli przywroce uzadzenie do ustawien fabrycznych to bede mial dalej ten przerobiony sprzet czy bede musial przerabiac tablet od nowa?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.