Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

MichasKrk

Bransoleta czyli pękający dekiel Moto 360

Rozwiązany

MichasKrk   
Otrzymana reputacja: 4
MichasKrk

No to się narobiło. Wczoraj zauważyłem, że dekiel, spód zegarka jest popękany. Pęknięcie pojawiło się dokładnie pośrodku po obydwu stronach (przy styku bransolety z deklem). Z jednej strony około 1cm, z drugiej około 1,5cm i z tego co widzę, pęka coraz bardziej. Właściwie nie mam 100% pewności, że to wina bransolety, ale jedno jest pewne, materiał użyty do produkcji dekla to jakieś nieporozumienie. Uważajcie panowie , jeśli będziecie zmieniać pasek na bransoletę, bo można się to skończyć tak jak u mnie :(

Po lewej tam gdzie napis "wirelless" , po prawej "moto360".

8bed6d0615200220m.jpg

Edytowane przez MichasKrk

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Zapewne już nie jest water resistant ;) a nie stało się to czasem przy wymianie bransolety? bo tak mi to wygląda, ciekawe czy gwarancję uznają?????

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DaN995   
Otrzymana reputacja: 2420
DaN995

Śmiem wątpić bo to ewidentne uszkodzenie mechaniczne. Jednak ja bym próbował reklamować. Do stracenia i tak już nic nie masz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MichasKrk   
MichasKrk
Zapewne już nie jest water resistant ;) a nie stało się to czasem przy wymianie bransolety? bo tak mi to wygląda, ciekawe czy gwarancję uznają?????

O ile w rogach mogłem lekko "przyozdobić" dekiel :), o tyle w centralnym punkcie, tam gdzie są te spore pęknięcia...tego nie tykałem. Powstało samoistnie, najprawdopodobniej od naprężeń i nacisku bransolety w czasie noszenia, innego czynnika nie ma. Oczywiście co się stało to się nie od stanie i faktycznie już water resistant nie będzie :), no ale cóż począć. Jedyne co mi pozostało to nosić go tak jak jest i nie wskakiwać z nim pod prysznic :).

A co do gwarancji.... zegarek kupiłem w stanach przez ebay, więc nie wiem czy gwarancja obowiązuje w europie, pewnie jak zwykle w przypadku sprzętu zakupionego w usa, gwarancja obowiązuje tylko tam. Mówi się trudno i żyje się dalej. Posta napisałem ku przestrodze, aby uważać z tymi bransoletami, która nota bene też najtańsza nie była.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogusp   
Otrzymana reputacja: 3
bogusp

MichasKrk troszkę pech , przed zakupem dowiedziałem się od gościa z sklepu ,że dużo reklamacji jest z tego powodu a winni klienci zakładają bezpośrednio bransoletka do koperty moto 360 .zamieszczam zdjęcie oryginalnej bransoletki ze specjalnym "dystansem" jest w zestawie który nie powoduje tego typu uszkodzenia , po zdjęciu widać ,że bardzo mocno masz spasowaną tą bransoletkę a nadgarstek pracuje , co do reklamacji są odrzucane jak wyżej napisaliście z powodu "uszkodzenia mechanicznego"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d0b60a3a67bdd68.html

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MichasKrk   
MichasKrk

Dzięki bogusp za info. Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyny z tym problemem. Mam nadzieję, że bardziej mi to nie pęknie i nie rozpadnie się na pół, bo wtedy to by już była całkowita "lipa". Nie przymierzam się do zakupów tych "przejściówek" , ale może powinienem, póki jeszcze nie jest za późno. Jednym słowem, motorola się nie popisała skoro zegarek pęka od zwykłej metalowej bransoletki, za którą zapłaciłem prawie 300zł , niestety. No ale cóż, co ma być to będzie, może do końca tj przez pół nie pęknie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
danieltg   
Otrzymana reputacja: 1
danieltg

Spróbujcie skontaktować się z polską infolinii Motoroli, teraz kiedy zegarek jest w oficjalnej sprzedaży w Polsce, pewnie jest też serwis, może wymiana tego plastiku nie będzie bardzo droga. Zapytać nie zaszkodzi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Ta bransoletka to jakaś wymienna do Moto360 czy taka uniwersalna?? Pytam bo ciekawy jest czy wymyślili jakieś dziwne mocowanie czy standardowe jak przy zwykłych zegarkach :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogusp   
Otrzymana reputacja: 3
bogusp
Ta bransoletka to jakaś wymienna do Moto360 czy taka uniwersalna?? Pytam bo ciekawy jest czy wymyślili jakieś dziwne mocowanie czy standardowe jak przy zwykłych zegarkach

Mumcio 1977 standardowa i jest wymienna normalne teleskopiki tylko problem w tym jeśli zachodzi na denko koperty może uszkodzić spodnią cześć zegarka co zdarza się .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MichasKrk   
MichasKrk

Niestety dekiel z każdym dniem (noszeniem) pęka coraz bardziej/głębiej, więc jedynie co mogę zrobić to w tej chwili wymienić pasek na ten paskudny skórzany, który był w komplecie i liczyć, że ten dekiel będzie gdzieś do dostania. Więc jeśli już ktoś zdecyduje się na bransoletę to lepiej żeby od razu zaopatrzył się w tę "dystans" , bo bez tego długo dekiel nie wytrzyma.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.