Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Kontakty z SIM na Telefon, jak?

kontakty sim telefon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dskoku

• 2 postów
  • Telefon:Galaxy Mini

Napisano 28.06.2011 - 13:04

Witam, nie wiem jak przerzucić kontakty z SIM na Telefon. Na simie nie mogę nić z nimi zrobić, dodać obrazka, ustawić dzwonka, nic, a na Telefonie mogę. Tylko jak to przerzucić?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   wolty

• 673 postów
  • Telefon:Xperia L

• Sieć:Plus

• Firmware:4.2.2

Napisano 28.06.2011 - 13:34

A więc tak naciskasz słuchawkę na ekranie,czwarta zakłada kontakty,naciskasz lewy przycisk funkcyjny,i wybierasz Import/Eksport/Importuj z karty pamięci,działa?

#3 OFFLINE   dskoku

Autor tematu
  • 2 postów
  • Telefon:Galaxy Mini

Napisano 28.06.2011 - 14:00

pięknie śmiga. dziękuję! :))

#4 OFFLINE   wolty

• 673 postów
  • Telefon:Xperia L

• Sieć:Plus

• Firmware:4.2.2

Napisano 28.06.2011 - 14:34

No to się cieszę :) Pozdrawiam :)

#5 OFFLINE   Umcio

• 8 postów
  • Telefon:HTC Desire

Napisano 28.06.2011 - 15:25

Witam, jestem początkującym użytkownikiem Androida, mam pytanie odn. kontaktów z SIM, otóż w htc desire gdy wchodzę do 'telefonu', wyświetla mi się mw. spis ostatnich połączeń wraz z klawiaturą, którą od razu mogę przeszukiwać kontakty, lecz wyświetlają mi się tam (w normalnej skrzynce ich wyświetlanie wyłączyłem) również kontakty z SIM, co skutkuje tym, że kontakty się dublują. Czy mogę z tym coś zrobić? usunąć kontakty z SIM?

#6 OFFLINE   chosti14

• 208 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4

Napisano 28.06.2011 - 15:36

Najlepiej zebys wszystkie kontakty zapisywał w G-Mailu, wtedy bedziesz mógł dodawac zdjecie kontakty, dzwonek itp. a jak masz z Sim to nie mozesz tego zrobic ja zapisałem na poczcie i te z SIM usunąłem. Jak masz karte pamieci to od czasu do czasu(jak dodajesz kontakty) to rób kopie zapasowe, czyli Eksportuj na karte pamieci.

#7 OFFLINE   Umcio

• 8 postów

Napisano 28.06.2011 - 15:39

wszystko skopiowałem do telefonu, popodpinałem do fb etc. Nie mogę znaleźć, gdzie mogę wykasować kontakty z SIM?

#8 OFFLINE   chosti14

• 208 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S4

Napisano 28.06.2011 - 15:55

Przytrzymujesz palcem na kontakcie i pojawiają ci sie opcje i bierzesz usuń ale usówaj te które mają po prawej stronie sim narysowane...

#9 OFFLINE   Umcio

• 8 postów

Napisano 28.06.2011 - 18:57

usunięcie 300 kontaktów trochę potrwa... możecie ew. polecić inną aplikację do kontaktów?

#10 OFFLINE   sabion

• 1 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy mini s5570

Napisano 29.06.2011 - 15:38

witam :) od dzis jestem posiadaczka tego telefonika:) jak dla mnie jest to pierwszy tego typu aparat:) mam problem chcialam skopiowac sobie numery z sim, robie jak napisane powyzej i niestety nie daje rady:( wyskakuje: NIE MOZNA PRZESKANOWAC KARTY PAMIECI 9 PRZYCZYNA BRAK WIZYTOWEK N AKARCIE PAMIECI) co moge w tej sytuacji zrobic?poza tym chcialabym wylaczyc automatyczna synchronizacje danych i wylaczyc pobieranie danych przez siec GPS w celu unikniecia aktualizowania sie telefonika i laczenia bez mojej wiedzy z netem, gdzie moge to znalezc?
dziekuje z gory

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kontakty, sim, telefon