Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

wdarku

Htc Desire 820 - Jakie akcesoria

Rozwiązany

wyvern1313   
Otrzymana reputacja: 0
wyvern1313

Witam ja polecam dot view bardzo dobre dopasowanie, ciekawy pomysł na wykorzystanie etui możliwość odbioru, odrzucenia rozmów czy od dzwonienie na nie odebrana połączenie bez otwieranie etui. Jedyny ból że nie działa wybudzenie przez dwukrotne klepniecie. Cena spadał już w okolicach 75-80zł można kupić. Przy okazji jest pełna ochrona przed rysowaniem zarówno pleców i jak wyświetlacza.    

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawel1304   
Otrzymana reputacja: 3
pawel1304

Do niczego ten kwadrat przydatny bo i tak zasłania - źle wycieli

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

To okienko nie jest źle wycięte - pod nim znajdują się czujniki - zbliżeniowy i światła. 

Co do etui DotView - posiadam akurat w innym modelu telefonu - bardzo fajna i przydatna rzecz, jednak tak jak ktoś już tu wspominał plecki się rysują niemiłosiernie i po jakimś czasie brzydko to wygląda. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hyniks   
hyniks

Jako świeży posiadacz polecam plecki SHTL Armor (fajne pancerne plecki, podobne miałem w Galaxy S1 dawno temu). Fakt pogrubiają i tak już duży telefon ale wydają się być wytrzymałe. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
greh   
greh

Cześć.

Czy ktoś z Was mógłby polecić w miarę tanie, ale dobre flip cover do HTC Desire 820?

Jeśli można, łącznie z linkami do obejrzenia/kupienia?

Edytowane przez greh

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lindworm   
Otrzymana reputacja: 1
Lindworm

Zerknij na allegro oferty zaczynają się od 20zł. Konkretnego modelu nie polecę bo używa dota. Podejdź do komisu mają już duży wybór i oceń sam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mmaciejow   
Otrzymana reputacja: 94
mmaciejow

Poszukuje kabury do paska (najlepiej poziomej) tylko z zamknięciem na rzepę, nie na magnes. Magnes zakłuca pracę kompasu :(. Widział ktoś może taki egemplarz?

Edytowane przez maciej2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hobbs   
Otrzymana reputacja: 1
Hobbs

Tak jak w temacie. Jakie macie Etui i czy polecacie go innym?

Ja kupiłem jakieś tanie i jestem średnio zadowolony. Jest śliskie i trochę niewygodne, dlatego szukam jakiejś alternatywy.. ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartek782   
Otrzymana reputacja: 7
bartek782

Ja polecam dot view. Telefon super wygląda, ma chronione boki, ekran i aparat (zniwelowanie wystawiania). Oprócz tego etui super sprawuje się jako powiadamiacz. Kupiłem na morele.net za 73 zł.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
Otrzymana reputacja: 10
mourning

Do mnie jedzie Desire 820 w ramach przedluzenia umowy z Orange i pytanie. Kupowal ktos juz moze uchwyt do nawigacji? Wczesniej do One X mialem gietkie ramie i glowice dedykowana One X a teraz do Desire nie moge takiej znalezc. Spotkal sie ktos z dedykowana glowica do tego modelu? Ramie mam tak wiec wystarczyloby zebym zmienil glowice. Jak Dot View chroni ekran? Jest potrzeba kupowac dodatkowo folie czy tez szklo czy wystarczy samo etui?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wdarku   
Otrzymana reputacja: 284
wdarku

Z czego mi wiadomo to bardzo dobrze się sprawuje, po wpieciu go do uchwytu sam się przełancza na HTC car

TT 820 Desire

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.