Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

wdarku

Htc Desire 820 - Jakie akcesoria

Rozwiązany

psycho144   
Otrzymana reputacja: 0
psycho144

http://htc.strefamarek.allegro.pl/etui-clear-case-htc-hc-c1041-do-desire-820.html?p=126755771ja polecam coś takiego, bardzo dobry oryginał, całość jest sztywna i telefon pewniej leży w dłoni. zauważyłem tylko dwa minusy, plecki szybko się rysują a do odblokowania telefonu trzeba troszkę więcej siły z uwagi na obudowane przyciski, poza tym szczerze polecam

Czy te oryginalne etui oslania aparat ? - nie wystaje ponad case'a ?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
Otrzymana reputacja: 10
mourning

Ja mam jeszcze takie pytanie czy uzywa moze ktos zestawu szklo hartowane+ dot view, a jesli tak to jak sie taki zestaw sprawuje? Czy takie szklo nie przeszkadza przy wyswietlaniu informacji?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin_os26   
Otrzymana reputacja: 2
Marcin_os26

Ma ktoś dot view tylko z tych tańszych co na alledrogo są za około 50 zł bo zastanawiam się nad kupnem i nie wiem czy warto dopłacać prawie drugie tyle do oryginału?

Jeszcze jedno pytanko, jaki uchwyt do samochodu polecacie?

Edytowane przez Marcin_os26

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
mourning

Podpinam sie pod pytanie wyzej ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pekin   
Otrzymana reputacja: 212
Pekin

Najlepszy uchwyt do wszystkich telefonów to oryginalny uchwyt od Samsunga. Nie ma sobie równych.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
mourning

Odebralem dzisiaj Dot View. Pierwsze wrazenia. Jesli ktos chce zalozyc szklo hartowane i miec Dot View to nie jest to dobry pomysl. Szklo odpycha klapke od etui tak jak widac na zdjeciach i staje sie wtedy malo czytelne. Druga kwestia to taka, ze sama uzytecznosc etui w dzien, na dworzu jest praktycznie zerowa. Nic nie widac. Owszem w pomieszczeniach jeszcze jest ok, chociaz i tak najlepszy efekt jest w ciemnych pomieszczeniach czy przy slabym swietle.

Z plusow to napewno jakosc wykonania, klapka jest taka silikonowo-gumowa, plecki plastikowe, lekko chropowate. To sprawia, ze telefon zdecydowanie lepiej lezy w dloni czy nawet nie probuje sie wysuwac z kieszeni.

post-141229-0-43486500-1430389273_thumb.jpg

post-141229-0-98895800-1430389310_thumb.jpg

post-141229-0-72281500-1430389347_thumb.jpg

post-141229-0-84303600-1430389382_thumb.jpg

post-141229-0-38107500-1430389405_thumb.jpg

post-141229-0-62556000-1430389431_thumb.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pekin   
Otrzymana reputacja: 212
Pekin

Czy podczas pisania smsa da się komfortowo zawinąć klapkę na plecki urządzenia czy jest to raczej niewygodne?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
mourning

Da sie zawinac chociaz ja juz sie "przyzwyczailem" i pisze tak jakbym ksiazke czytal, trzymal. Do pisania i tak musze uzywac obu rak, tak wiec jedna trzyma klapke i telefon, a druga pisze.Z tym zawijaniem nie wiem jak bedzie z wytrzymaloscia, jak ktos duzo pisze.Kolejna zaleta Dot View jest to, ze po otwarciu klapki ekran sie wybudza, a po zamknieciu gasnie, czyli nie musimy uzywac przycisku wlaczania do wybudzenie telefonu

Edytowane przez mourning

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
psycho144   
Otrzymana reputacja: 0
psycho144

dziwne rzeczy z tym dot view - mam szkielko i etui dolega idealnie. Jutro zapodam zdjecia i ewentualnie filmik jakby ktos chcial. 
No chyba, ze cos grube te szkielko i moze dlateog tak jest :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
mourning

Nie wiem czy grube ale po paru tych dniach uzytkowanie juz sie praktycznie Dot View ulozyl i prawie zamyka sie idealnie.Widocznie musialo sie ulozyc do telefonu a samo etui co raz bardziej mi sie podoba

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.