Skocz do zawartości
splash89

KIES - Kwestie i problematyka.

Polecane posty

splash89   
Otrzymana reputacja: 0
splash89

Link - Aplikacje i usługi Samsung | Informacje

Witam serdecznie,
Mam dość nietypowy problem, mianowicie zainstalowałem najnowszą wersję samsung Kies ze strony samsunga i gdy włączam program to rozłącza połączenie z routerem i żeby ponownie sie połączył muszę restartować komputer. Ściągnąłem też jakąś starszą wersję z innej strony i jest to samo. Jednocześnie nie mam możliwości zrobienia aktualizacji adroida. Ma ktoś podobny problem?? Jest ktoś w stanie mi pomóc??
Pozdrawiam

Edytowane przez deus640
Zmiana nazwy tematu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
muntos   
muntos

Najprawdopodobniej rozłącza ci internet podczas podłączania telefonu.

W moim przypadku (komputer stacjonarny) płyta główna daje zasilanie na wbudowane WiFi i jeden port USB (na froncie obudowy) z tego samego źródła. Dlatego podłączając pod ten port sprzęt, które trochę prądu potrzebuje (smartphone, iPod itd) WiFi siada i się rozłącza.

Rozwiązanie - podepnij telefon pod inny port i powinno pomóc.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chosen one   
Otrzymana reputacja: -1
chosen one
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
11112231122[/warnt]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qwazar   
qwazar

Podobny problem, kombinuję i nie mogę doszukać się gdzie tkwi problem.

Instaluję KIes-a i po instalacji ikonka od WiFi daje komunikat "łączność ograniczona"

Robiłem:

- odinstalowanie i ponowną instalację karty WiFi

- czyściłem rejestr

- wyłączałem uruchamianie się programów Kiesa podczas startu systemu

I nic.

Odinstaluję Kiesa i wszystko działa poprawnie.

Nie rozumiem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Galaxuch   
Galaxuch

Witam,

Chce wydrukowac liste kontaktow z karty SIM i ladnie wyswietla sie ona przy

podlaczeniu fona z KIESem, ale potem sprawa sie komplikuje, bo jak

zarejestruje te liste w PC, to rejestruje sie plik z rozszerzeniem SPB, ktorego nie moge otworzyc.

Chcialbym po prostu miec te kontakty w dokumencie ktory moglbym otworzyc i wydrukowac

np Word lub Exel czy inny.

Jak to moznaby zrobic ?

G.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mistic92   
Otrzymana reputacja: 1
Mistic92

Zsynchronizuj z kontem google po czym z http://contacts.google.com/ pobierz i bedziesz mial zapisane jako csv.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rafal1757   
Rafal1757

Witam, jestem nowym użytkownikiem androida i ace2. Napiszę krótko i na temat.

W miejscu gdzie mieszkam nie mam wifi. Aplikacje chciałem pobierać przez komputer. Zainstalowałem program samsung kies, przez który podobno można to wykonać. Jednak mam problem z wtyczką, zakładka z aplikacjami nie działa. próbowałem podmiany plików jednak nic nie działa.

I moje pytanie - czy jest alternatywna droga pobierania aplikacji przez pc i instalowania ich na telefonie ? Nie brałem sie za zadne łamanie systemu, narazie jest czysty.

ps. zapoda mi ktoś linka do tematu z łamaniem systemu ? nie wiem od czego zacząć

pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stanax   
Otrzymana reputacja: 4
stanax

Dla Kies nie ma alternatywy (raczej). Aplikacje z Google Play możesz pobierać przez siec GSM, ale musiałbyś płacić za przesył danych. Jaki masz system operacyjny w komputerze i która wtyczka nie działa? Spróbujmy to naprawić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rafal1757   
Rafal1757

Windows 7 home premium SP 1. Kiedy włączam zakładkę samsung apps mam komunikat o braku pluginu, znalazłem podobny temat na forum, skopiowałem pliki do odpowiedniego folderu instalacji kies, ale teraz po wybraniu zakłądki samsunng apps mam przez chwilę niebieskie kółko ładowania, a pozniej białe tło. Dodam ze cała reszta synchronizacji pc-tel działa ok. Wersja kies 043_14

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stanax   
Otrzymana reputacja: 4
stanax
Napisano (edytowane)

Odinstaluj Kies. Najlepiej z poziomu programu CCleaner / klik. Następnie tym samym programem przeskanuj rejestr i napraw znalezione przez program problemy. Potem pobierz Update Checker - bezpośredni download, zainstaluj go i uruchom. Checker przeskanuje system i sprawdzi czy istnieją nowsze wersje aplikacji, Frameworka, Java itp. Zainstaluj wersje full (nie beta!). Zamknij i ruchom ponownie system. Pobierz oraz zainstaluj na nowo Samsung Kies / klik

Edytowane przez stanax

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.