Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

rammiro

ważne Przenosiny na IP.Board - zgłoś błąd

Polecane posty

rammiro   
Otrzymana reputacja: 796
rammiro

Drogi Użytkowniku, pragniemy Cię powitać na nowym Forum Android.com.pl!

Zapewne zauważyłeś, że w ostatnim czasie borykaliśmy się z różnego rodzaju problemami technicznymi. Forum w godzinach szczytu było ciężko dostępne, ładowało się długo, pojawiały się też różne dziwne komunikaty.

Tak jak i Tobie ta sytuacja nam również się nie podobała, dlatego postanowiliśmy działać.

Po wielu analizach i dyskusjach doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem wszelkich niedogodności i szansą na rozwój naszej społeczności będzie fundamentalna zmiana. Zmiana serca forum jakim jest skrypt obsługujący je.

Przez ostatnie cztery lata korzystaliśmy z vBulletin, jednak producent tego oprogramowania ostatnio nie radzi sobie z rozwijaniem swojego produktu. Stąd też postanowiliśmy przesiąść się na rozwiązanie bardziej intuicyjne i o lepszych perspektywach – IP.Board.

I właśnie dlatego, że tak naprawdę zbudowaliśmy to forum praktycznie od nowa - od zera tak bardzo różni się ono od poprzedniej wersji. Tak poważna zmiana to proces bardzo złożony i skomplikowany. Stąd zdajemy sobie sprawę, że mimo naszych starań wciąż na forum jest bardzo dużo błędów i bugów.

Dlatego bardzo Cię prosimy o cierpliwość i zgłaszanie wszelkich niedogodności w tym wątku. Najlepiej jeśli załączysz również screen i dokładny opis problemu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by problem jak najszybciej rozwiązać.

Co istotne – na tę chwilę uruchomiliśmy forum w wersji „minimum”. Oznacza to, że włączone są tylko najbardziej istotne funkcjonalności. Jednak w ciągu najbliższych dni możesz spodziewać się dodania najważniejszych opcji, które znałeś ze starego forum. Jeśli chciałbyś nam zasugerować dodanie jakiejś wtyczki/funkcjonalności prosimy o sugestie w tym wątku.

Dziękujemy za cierpliwość i liczymy na Twoje wsparcie ;)

Zespół Android.com.pl

--------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACJA:

1. System piwny nadal funkcjonuje. Tymczasowo nazywa się "Lubię to" i przycisk ten znajdziecie po prawej stronie postu. Niedługo zmienimy. Gotowe

2. Kolorystykę szablonu niedługo nieco przyciemnimy.

3. Będą belki rang. Gotowe

4. Jeśli nie działa Ci Tapatalk dodaj tam nasze forum jeszcze raz.

5. Wiemy, że widoczne są ostrzeżenia, które już wygasły. Niedługo to naprawimy.

6. Jeśli miałeś w swoim loginie znaki specjalne typu !@#$%^&*()<> nie będziesz mógł się zalogować. Musisz użyć opcji odzyskiwania loginu/hasła podając swojego maila.

• Lubię to! 25

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sulex   
Otrzymana reputacja: 100
sulex

Bardzo fajnie że padło na ipboard, miejmy nadzieję że da kopa forum ;)

Zauważyłem że przez tapatalk nie mogę się wczytać, ale to zapewne wina tego, że jeszcze nie doinstalowaliście wtyczki

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tom91   
Otrzymana reputacja: 55
tom91

Myślę że warte sprawdzenia:

forum_SQL_error.jpg

Problem jak do tej pory wystąpił jednokrotnie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TajemniczyA   
Otrzymana reputacja: 0
TajemniczyA

Zmieńcie odnośnik do panelu administratora.  :)

Zróbcie zamiast "napisano dziś" to "napisano minutę temu" gdzieś to było w ustawieniach ip. board, nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zelos156   
Otrzymana reputacja: 2094
zelos156

Genialnie to wygląda! Zakochałem się <3

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartekm636   
Otrzymana reputacja: 2
bartekm636

Błędy:
Nalicza mi warny, które już dawno wygasły ;)

Edytowane przez Htc_hack_Htc
Zbędne wpisy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adamk19992   
Otrzymana reputacja: 0
adamk19992

Przy wejściu na konkretny topic z wyszukiwarki googla pokazuje się ekran jak w załączniku. Poza tym uważam, że szta jest piękna :))

post-328549-0-99377400-1425683241_thumb.png

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MroziQ   
Otrzymana reputacja: 78
MroziQ

PS. to "Lubię to" chyba za bardzo nawiązuje do Pejsbooka. Sam myślałem, że wyświetli polubienie na mojej tablicy ale zorientowałem się, że nie mam połączonego konta FB<->ACP :E

• Lubię to! 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tom91   
Otrzymana reputacja: 55
tom91

Przy wejściu na konkretny topic z wyszukiwarki googla pokazuje się ekran jak w załączniku. Poza tym uważam, że szta jest piękna :))

Najprawdopodobniej GoogleBot jeszcze nie odwiedził forum po przesiadce. Linki są charakterystyczne dla starego wcielenia forum.

PS. to "Lubię to" chyba za bardzo nawiązuje do Pejsbooka.  :E

Taka moda :E

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Darex13   
Otrzymana reputacja: 6
Darex13

Nie błąd, ale dla mnie to strasznie głupi pomysł trzymać w "pozostałych HTC" one E8, podczas gdy na głównej są telefony co mają ładnych parę lat. Ten telefon powinien być tylko za M8, no ewentualnie M7.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.