Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Protagonista

Uciążliwe reklamy, zmienione strony startowe jak też niechciane aplikacje - temat ogólny.

Polecane posty

Protagonista   
Otrzymana reputacja: 0
Protagonista

Rozwiązania problemu nie znalazłem. Nie mam pojęcia czy to są wiadomości sms czy mailowe. Na pasku powiadomień pojawia mi się gwiazdka. W powiadomieniach widzę też tekst "Gratis aplikacje na telefon (optout at xapush.com). Po wciśnięciu otwiera się przeglądarka ze stroną wap.yepp-yepp i lista kilku gier i aplikacji. Wchodziłem na tą stronkę i p[isałem do nich że nigdy się nie rejestrowałem i żeby mój numer usunęli z bazy mailingowej. Czy da się zablokować te wiadomości? Być może ten syf wskoczył jak zainstalowałem dwie gierki z marketu. Odinstalowałem ale te gó*** pozostało.

Edytowane przez deus

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mistic92   
Otrzymana reputacja: 1
Mistic92

A moze cos innego instalowales. Przegladnij liste aplikacji albo zainstaluj sobie jakiegos antywira niech przeskanuje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Protagonista   
Protagonista

W tym problem ze nic innego nie instalowałem. Antywirus [AVG] widzi tylko nieprawidłowe ustawienia "nieznane źródła" i superuser, nic więcej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mistic92   
Mistic92

To wipe pewnie pomoze :P Zobacz w ustawieniach sim czy nie masz jakichs subskrypcji wlaczonych.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Protagonista   
Protagonista

Mam andka 2.3.4 i nie widzę nigdzie ustawień sim, nie mówiąc już o subskrypcjach. Trudno zrobię wipe chociaż mi szkoda czasu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aplauz   
aplauz

Zainstaluj program AirPush Detector autorstwa Dan Bjorge AirPush Detector Wykryje on spamerskie programy próbujące okraść nas poprzez SMS PREMIUM. Jednym z takich spamerskich programów jest soft Rafała Frączka z Krakowa - Cell Searcher.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nawspider   
nawspider

mam identyczny problem, przychodza mi powiadomienia wygraj ipad 2 lub kliknij by wygrac....ikona powiadomien to albo pomaranczowa gwiazdka albo zielony plusik,

airpush detector wykryl mi zlosliwe oprogramowanie, program z tapetami pobrany z marketu i chyba rzeczywiscie od czasu zainstalowania sie to pojawilo, nie wiazalem jednak tego problemu z tym. niemniej jednak program odinstalowany, dam znac czy juz sie nie pojawil, dzieki

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AndroidCi   
Otrzymana reputacja: 2
AndroidCi

@nawspider podaj nazwę tego programu dla potomnych.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nawspider   
nawspider

aplauz podal nazwe programu, ja w swoim poscie tez podalem, AIRPUSH DETECTOR, jesli chodzi o program z tapetami to nie pamietam jak sie nazywal, call of duty extreme albo call of duty wallpapers extreme czy cos w tym stylu

poki co od rana ani jednego "dziwnego" powiadomienia

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przykry   
Przykry

Są to tzw.wiadomości sieciowe.

Aby się tego pozbyć należy wejść do stockowej aplikacji do odbioru wiadomości -> ustawienia -> ustawienia wiadomości sieciowych -> wł. wiadomości sieciowych (odfajkować).

Powodzenia :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.