Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Protagonista

Uciążliwe reklamy, zmienione strony startowe jak też niechciane aplikacje - temat ogólny.

Polecane posty

artur611   
Otrzymana reputacja: 13
artur611

To nie są powiadomienia sieciowe. To jeden z nowszych pomysłów na upierdliwe reklamy. Mechanizm AirPush wrzuca reklamy w pasku powiadomień, a AirPush Detector daje Ci możliwość sprawdzenia czy się przypadkiem nie nadziałeś na niego instalując kolejny program z marketu. Takich rzeczy powinni zakazywać pod groźbą kary chłosty.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nawspider   
Otrzymana reputacja: 0
nawspider

artur dobrze mowi, to nie za powiadomienia sieciowe. od paru dni nie dostalem zadnego powiadomienia, airpush detector wykryl trefna aplikacje, odinstalowale ja i mam spokoj :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WladcaDusz   
WladcaDusz

Witam,

Miałem ten sam problem z powiadomieniami i airpush detector pomógł mi w wykryciu oprogramowania, które temu było winne. Była to aplikacja pobrana z marketu mp3 music downloader autor liu. Dzięki za ta aplikacje airpush detector.

Edytowane przez Shenson
dubel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Scarlet   
Scarlet

Mi też pomógł, miałem jakąś darmową tapetę "Nightfall live" czy coś takiego. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Loon   
Loon

Do czarnej listy dodaje: Kalibracja baterii

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maxymo   
Maxymo

Czy nie sądzicie, że należałoby złożyć wniosek do UOKiKU w sprawie tego oszustwa pod tytułem "wygraj IPAD 2"???

Ja otrymałem informację, że WYGRAŁEM IPAD 2 - kliknąłem i okazało się, że to USŁUGA IPAD.

To łamie wszelkie przepisy o prawie konsumenckim.

Nie ma żadnej tam informacji że chodzi o usługę, nie mówiąc już o tym czy samą usługę mogą tak nazywać.

Może byśmy złożyli wspólny pozew?

Potrzeba kogoś kto by zawiesił tekst na forum z możliwością podisywania się (jak w petycjach).

Tak czy siak osobiściue zadzwonię do UOKIKU bo spodziewam się, że jak zwykle "ruch społeczny" na forum nie wypali ale jednak zbiorowy pozew byłyb lepszy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrpo   
Otrzymana reputacja: 15
piotrpo

A straciłeś na tym jakąś kasę?

Dwie największe sieci tego typu - airpush i leadbolt w każdym swojej reklamie dają link opt-out. To co wrzucają tam reklamodawcy to inna sprawa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Maxymo   
Maxymo

Przypadkiem włączyłem usługę IPAD.

Dostałem od nich kilka SMSów. Jeśli były płatne to straciłem.

Ale akurat to nie jest istotne.

Nie ma najmniejszego znaczenia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrpo   
Otrzymana reputacja: 15
piotrpo

A były płatne? Bo chyba dopiero jeżeli coś faktycznie straciłeś, to można mówić o nadużyciu. W przeciwnym przypadku, to nie do końca wiem, o co masz pretensje i o co chciał byś składać ten pozew. Na szybko przejrzałem politykę prywatności leadbolt'a (jedna z większych takich sieci) - wprost deklarują w niej, że nie zbierają takich danych jak "your name, address, email address or telephone number", więc na 99% musiałeś zrobić coś jeszcze oprócz zwykłego kliknięcia reklamy.

Ps.

Tak, w części moich aplikacji są umieszczone reklamy w notyfikacjach.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
deadswine   
deadswine
Przypadkiem włączyłem usługę IPAD.

Dostałem od nich kilka SMSów. Jeśli były płatne to straciłem.

Ale akurat to nie jest istotne.

Nie ma najmniejszego znaczenia.

Bo przypadkiem to ty nic nie podałeś, jak się nie umie czytać i wypełnia wszystko jak leci to się traci, podrzyrujesz mi kredyt na mieszkanie?

Ps. Tam jak byk pisze wielkimi literami ze bedą ci przysyłać SMS za które placic będziesz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.