Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Protagonista

Uciążliwe reklamy, zmienione strony startowe jak też niechciane aplikacje - temat ogólny.

Polecane posty

vaxeiro   
Otrzymana reputacja: 18
vaxeiro

Jak już gdzieś kiedyś napisałem, wszystkich programistów od AirPusha powinno się dożywotnio zbanować. Najlepsze jest to że oni się potrafią bezczelnie w żywe oczy bronić że nic złego nie robią... Szczyt chamstwa.

Całe szczęście, Najnowszy Android eliminuje ten problem skutecznie raz na zawsze.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawelkny   
Otrzymana reputacja: 0
pawelkny

A może jakby każdy z nas wypisał zainstalowane aplikacje wówczas moglibyśmy znaleźć wspólne programy które zapewne generują owe reklamy. Co Wy na to ?

U mnie to tak wygląda...

post-179587-14255712945149_thumb.png

post-179587-14255712945517_thumb.png

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bertek   
bertek

Tak, jak wyżej mam to samo lecz po polsku! Za jakiegoś sms z nr 90505, który rzekomo wysłałem w play naliczono mi 30,75zł. Reklamacja złożona, bo żadnego nie mam śladu w pamięci i w komórce żebym wysłał lub odebrał sms. Proponowano widgety HD, oraz darmowe es. Stało sie to aktualizacji andka 2.3 na 4.0 i byc może wszystkich ustawień nie zmieniłem. Antywirus avast tego nie łapie. Założyłem blokadę sms premium. AirPush wykrył, że to reklamy od Milionerów link jest.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PaFFcio82   
PaFFcio82

Witam.

Od pewnego czasu w menu powiadomień wraz z każdym połączeniem z siecią ( 3g, wifi) wyświetlają mi sie 2 reklamy gier co bardzo mnie irytuje. próbowałem 3 programów do wykrywania tego badziewia niestety żaden nic nie znalazł, aplikacje widać na załączonym screenie:

post-184113-14255713970653_thumb.jpg

Odinstalowałem tez 2 aplikacje które pobrałem w czasie mniej więcej odpowiadającym momentowi gdy zaczęły sie wyświetlać te reklamy.

Porosze o pomoc sugestie. Z góry dzięki.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
majki2222   
majki2222

Witam PaFFcio82 może spróbuj tak >>

najpierw zainstaluj jeszcze raz to co miałeś zainstalowane wtedy,

potem wyłącz i włącz telefon , następnie po włączeniu telefonu wejdź w:

ustawienia >>aplikacje>>uruchomione usługi jeżeli masz włączone te usługi to je wyłącz.

następnie wejdź w :

ustawienia>>aplikacje>>zarządzaj aplikacjami i tam spróbuj odinstalować te aplikacje albo przy pomocy

android marketu naciskasz menu moje aplikacje i wchodzi ci na stronę i odinstalowuje...:o

Jak to nie pomoże to napisz :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PaFFcio82   
PaFFcio82

Problem rozwiazany!

Idac tropem "majki2222" sprawdzalem uruchomione usługi. winowajca okazała sie gra, która chyba zaczela wyswietlac te reklamy po aktualizacji. gra nie widoczna w uruchomionych aplikacjach, jedynie na sekunde wskakuje jak telefon sie łączy z siecia i znika. wyswietla reklamy i ulatnia sie :) Mowa tutaj o grze SPEED NIGHT która gorąco odradzam :)

Dzieki za zainteresowanie i inspiracje do rozwiazania problemu :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
beatrycze   
beatrycze

Dziś w kalendarzu pojawiło mi się ok 8 przypomnień o przypadkowej treści [np T. G. Ct lub Vxe cd albo tylko ?] poustawiane na różne godziny, podobnie na dzień jutrzejszy tylko że w mniejszej ilości. Przeskanowałam telefon Dr Web light oraz TrustGo Security, ale nic nie wykryły. Czy ktoś wie co to może być, czy to jakiś wirus?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RafalNav   
RafalNav

Witam wszystkich. Mam problem ze stroną ilovemobi.com. Strona ta sama mi się wczytuje podczas korzystania z internetu. Tej strony nawet na oczy nie widziałem, aż do czasu gdy zaczęła się sama wczytywać. Próbowałem zmieniać przeglądarki internetowe, lecz nieważne jakiej przeglądarki użyje ta strona i tak się uruchomi po pewnym czasie. Przywracałem system do ustawień fabrycznych, formatowałem kartę pamięci i nic to nie dało. Skanowałem też telefon programem antywirusowym ściągniętym z google play, lecz ten nic nie wykrył.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xegonus   
xegonus

zainstalowałeś jakąś aplikacje, gre itp., która automatycznie wczytuje stronke. Odinstaluj "podejrzane" apki i wtedy zobacz. To chyba jedyna opcja.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaku162   
jaku162
Notatka od Moderatora: paaulo
wykrzyk.png Ten temat będzie tematem zbiorczym dla problemów z uciążliwy reklamami, aplikacjami itp.

Notatka od Moderatora: Meler
wykrzyk.png Temat przyklejam

Od kilku dni na telefonie brata pojawiają się reklamy.
Wygląda to w ten sposób, że telefon zwiesza się na kilka sekund po czym pojawia się reklama.
Dzieje się to co jakieś pół godziny i jest dość denerwujące.
Próbowałem zrobić zrzut ekranu lecz po wyświetleniu okna reklamy nie można zrobić absolutnie nic poza otworzeniem jej lub zamknięciem.
Pobrałem aplikacje airpush detector, ale ona nic nie wykrywa.
Czy ktoś spotkał się już z takim problemem?
Proszę o szybka pomoc. Edytowane przez Meler
Zmieniłem temat

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.