Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

bykumza

Najlepszy ROM/Kernel na SGS3

Jaki rom jest wg ciebie najlepszy na SGS3 ?  

951 głosów

1. 1. Jaki rom jest wg ciebie najlepszy na SGS3 ?

Rozwiązany

bykumza   
Otrzymana reputacja: 834
bykumza

Myślę, że wielu userów SGS3 zastanawia się jaki custom rom wybrać - może taka ankieta im to ułatwi?

Tak więc jaki rom uważacie za najlepszy ? (pod uwagę wziąłem tylko dostępne na 1 stronie tegoż działu - najczęściej się o nich mówi).

Szczerze sam się długo zastanawiałem, który wybrać. Na początku pytałem kilka osób dlaczego używają tego a nie innego.

W sumie każdy biorący udział w ankiecie mógłby napisać dlaczego ten rom a nie inny - krótko i zwięźle.

U mnie wypadło akurat na WIECHOROM, którego używałem już kilka edycji (od v.12). Teraz akurat używam v.2 na wycieku z andka 4.2.2.

Dlaczego akurat WiechoRom?

1. Bo bateria dłużej trzyma... (przynajmniej w wersji v.13 - później nie testowałem innych romów);
2. Bo z Wiecho65 (autorem) jest świetna komunikacja poprzez tutejsze forum;
3. Bo jest to MEGA DOPRACOWANY rom !!!

Edytowane przez bykumza
zapomniałem kilka żeczy
  • Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KiVash   
Otrzymana reputacja: 0
KiVash

Ja mam "wyciek" I9300XXUFME3_XEO_WIPE_alexndr W sumie jestem zadowolony ,ale czekam na Oficjala Samsunga ,który mam nadzieję ,że będzie w tym miesiącu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lk666   
Otrzymana reputacja: 8
Lk666

do ankiety dodać należy WanamLite - najlepsza kuchnia , najlepsza od dawna .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
palmofonik   
Otrzymana reputacja: 1
palmofonik

Tylko WiechoROM. Szybki, stabilny, bardzo konfigurowalny i niezawodny ROM. Testowałem wiele Romów na SGS 3 i takiego ROMu jak Wiecha nie ma pod względem niezawodności (oczywiście moim zdaniem). POLECAM!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zimny87   
Otrzymana reputacja: 0
zimny87

Jeśli ktoś chce uzyskać kompromis pomiędzy maksymalną podatnością na modyfikacje a stabilnością, funkcjonalnością i przewidywalnością stocka - bardzo polecam romy od ALEXNDR

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiecho   
Otrzymana reputacja: 2
Wiecho

fajny temat i swietny pomysl, piwko dla autora leci, pozdr.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cezaryradzymin   
Otrzymana reputacja: 27
cezaryradzymin

Wg mnie to najlepszy to WiechoRom :) mam v16 pozatym wszystkie wersje tego romu sa bardzo dobrze dopracowane i bardzo stabilne naprawde zero problemów Wielkie uznanie dla Tworcy Romu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kacper0   
kacper0

Za najlepszy rom uważam Archidroida (osobiście używam v2 ale kwestia gustu) ponieważ jest super dopracowany, ewentualne błędy są naprawiane w bardzo szybkim tempie, poza tym JustArchi pomaga z rozmaitymi problemami jakie dotykają użytkowników. W 100% mogę polecić ten rom w obu wersjach.

Edytowane przez Dev77
poprawiłem treść postu aby pasowała do poprzednich wypowiedzi
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
palmofonik   
palmofonik

Wiekszość ROMów ktore testowałem, pomijając wygląd, maja jakies problemy i ja swoja opinie określam właśnie na podstawie płynności i bezawaryjności danego romu.

Na tym forum dla telefonu SGS3 przetestowalem większość popularnych ROMów i jednomyslnie stwierdzam że dla mnie i dla moich potrzeb działą najlepiej WiechoROM.

Od samego poczatku nie miałem z nim najmniejszych problemów. Najważniejsze jest to, ze gdy napotkalem jakies drobne problemy to z pozimu normalnego usera poradziłem sobie z nimi bez kłopotu.

Niestety na wiekszości miałem wieksze i mniejsze kłopoty z którymi niestety nie bylem sobie w stanie sam poradzic.

Wazna sprawa jest też, że Twórca ROMu jest dostepny z pomoca dla kazdego usera.

Polecam ten Rom bo jest wielu userów którzy nie maja czasu na zabawy w testy, a chca pracować na stabilnym romie, a Wiecha takie włąśnie są :-)

Edytowane przez Dev77
poprawiłem post aby pasował do poprzednich wypowiedzi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Warson   
Warson

W końcu ktoś pomyślał o porządnym temacie! Gratki dla Tego Pana, ale ja jeszcze się wstrzymam z Głosem bo nie przetestowałem wszystkich :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.