Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Mumcio1977

Nexus 6 - uchwyt do samochodu

Polecane posty

Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977

ustawień, bo uchwyt ma na dole wysuwaną łapkę którą to regulujesz wysokość, dodam też, że ja używam telefonu w case co pogrubia nexusa ale nie dużo. Ważne jest jeszcze to, że niestety nexus jest ciężki a ja zawsze byłem przyzwyczajony do używania w pozycji poziomej i powiem tak, że da się ale na dziurach może delikatnie zmieniać pozycję ku dołowi :) Ja używam akurat w toyocie auris i tam gdzie mam zamontowany uchwyt jest wystająca maskownica od nawiewu i nie pozwala obniżyć się uchwytowi niżej :) Myślę, że jak by stał pionowo to by było idealnie :) Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na przewód od ładowarki bo nie jest on długi, u mnie w toyocie na styk ale gniazdko od zapalniczki jest przy hamulcu ręcznym więc jak ktoś ma wyżej to bez problemu starczy. Co jeszcze istotne jest to uchwyt skonstruowany z myślą o montażu na desce rozdzielczej a nie na szybie, tzn można go zamontować też na szybie ale ma krótki wysięgnik, że nie widzę większego sensu montowania go do szyby, a odpowiednio przytwierdzony do deski trzyma perfekcyjnie :)   

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
masi0   
Otrzymana reputacja: 64
masi0

Dzięki! Czy ta indukcyjna ładowarka daje rade w czasie gdy w telefonie np? działa nawigacja? Ładuje? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977

u mnie daje radę, pewnie nie jest to demon prędkości ładowania ale nie narzekam, największym testem będzie praca w pełnym słońcu, jak będzie słabo to najwyżej dokupię lepszą ładowarkę :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irek20   
Otrzymana reputacja: 1
irek20

Próbował ktoś kiedyś car steering wheel phone ?
Taki uchwyt na kierownicę gdzie się montuje swój telefon, kosztuje stosunkowo mało.... i może być całkiem wygodny kiedy stoimy w korku a chcemy szybko coś sprawdzić w internecie.
Co myślicie ? Może ktoś lub kogoś znajomy testował ?

Dokopałem się do jakiś magnetycznych nowości.... ktoś próbował? Nexus trochę waży...

Edytowane przez irek20

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mithrandir   
Otrzymana reputacja: 8
Mithrandir

@up

A co w przypadku wystrzału poduszki? Zęby wybite i złamany nos w najlepszym wypadku.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irek20   
Otrzymana reputacja: 1
irek20

No dobra faktycznie, tamten "badziew" odpada.

A słyszeliście o nowości magnetti (recenzje na yt) ?

Bardziej bym się obawiał negatywnego oddziaływania pola magnetycznego na telefon, aczkolwiek kiedy to pole jest stałe (przykładowo, nie wykonujemy szybkich ruchów przy telefonie takim magnesem) to raczej nie powinno być żadnych negatywnych skutków? Większość urządzeń jest ekranowana a taki magnes jest raczej za słaby ?

Co myślicie ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
boniu   
Otrzymana reputacja: 9
boniu

Ja mam po Note2 uchwyt i obudowie (Nexus 6 Case Neo Hybrid) mieści się do niej. Co prawda trzeba trochę wcisnąć ale daje rade.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
horas   
Otrzymana reputacja: 0
horas

Wczoraj pojawił się w tym sklepie:

http://fix2car.pl/pl/p/Aktywny-uchwyt-samochodowy-FIX2CAR-do-Motorola-Google-Nexus-6/155

i chyba się na niego zdecyduję... szkoda, że nie Qi...

b9e569e5c332e0267c68f92397700d43.jpg

witam,

czy już ktoś z Was kupił może ten uchwyt ??

Interesuje mnie jak trzyma telefon w poziomie ? stabilnie ? bez obaw, że za chwilę "wypadnie" z uścisku ? ;)

pozdr.

horas

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.