Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Mumcio1977

Nexus 6 - pokrowce, etui

Rozwiązany

Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977

Ja zakupiłem 2 rodzaje etui, jedno:

http://allegro.pl/etui-spigen-ultra-hybrid-google-nexus-6-24h-slim-i5014395237.html

Fajne, silikonowe miękkie, dobrze wykonane, przezroczyste, łatwo się zakłada i zdejmuje ale troszkę pogrubia telefon (ale naprawdę tylko troszkę) dlatego drugie zakupione przeze mnie:

http://allegro.pl/ringke-etui-slim-sf-clear-obudowa-motorola-nexus-6-i5114449345.html

wykonane z poliwęglanu, idealnie spasowane bardzo cieniutkie, nie pogrubia telefonu, ma tylko jeden minus, ciężko się zdejmuje bo jest sztywne, na prezentacji niby koleś zdejmuje bez problemu, mnie to niestety nie wychodzi :( generalnie jestem zadowolony dopóki nie muszę go zdjąć :) 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
unkas77   
Otrzymana reputacja: 1
unkas77

Ja kupiłem to:

Jestem mega zadowolony, spełnia swoje zadanie,a z niebieskim Nexusem wygląda obłędnie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
palczak   
palczak

od siebie polecam Spigen Wallet S. Bardzo ładne wykonanie, gumowe elementy montażowe nie rysują telefonu. Jakby ktoś się nad tym zastanawiał, to polecam w 100%

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rmac   
Otrzymana reputacja: 2
rmac

Ja kupiłem to:

Jestem mega zadowolony, spełnia swoje zadanie,a z niebieskim Nexusem wygląda obłędnie.

A powiedz mi, działa przy nim ładowanie QI ? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
unkas77   
unkas77

Nie sprawdzałem, nie mam ładowarki indukcyjnej i nie zamierzam mieć takowej, ale wydaje mi się to mocno wątpliwe.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blink21   
Otrzymana reputacja: 33
Blink21

http://allegro.pl/etui-spigen-ultra-hybrid-google-nexus-6-24h-slim-i5014395237.html

Fajne, silikonowe miękkie, dobrze wykonane, przezroczyste, łatwo się zakłada i zdejmuje ale troszkę pogrubia telefon (ale naprawdę tylko troszkę) dlatego drugie zakupione przeze mnie:

http://allegro.pl/ringke-etui-slim-sf-clear-obudowa-motorola-nexus-6-i5114449345.html

wykonane z poliwęglanu, idealnie spasowane bardzo cieniutkie, nie pogrubia telefonu, ma tylko jeden minus, ciężko się zdejmuje bo jest sztywne, na prezentacji niby koleś zdejmuje bez problemu, mnie to niestety nie wychodzi :( generalnie jestem zadowolony dopóki nie muszę go zdjąć :)

Możesz napisać coś więcej odnośnie tego etui spigen ultra hybrid slim?

Czy przezroczysty tył mocno się palcuje?

Łatwo jest zarysować plecki?

Jakie jest Twoje ogólne odczucie? Nie wydaje się być tandetnym etui?

I co dla mnie najważniejsze, jak przyciski funkcyjne?

Mam obecnie spiegen neo hybrid i jestem z niego niezadowolony, przyciski funkcyjne to jakaś porażka, tandeta, często klikam je przez przypadek. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawelryba1   
Otrzymana reputacja: 17
pawelryba1
Napisano (edytowane)

Ja kupiłem to:

A powiedz mi, działa przy nim ładowanie QI ? 

Mam ten case, ładowanie indukcyjne działa bez problemu , używam ładowarki Nokia Dt-601. 

Ogólnie bardzo jestem zadowolony z tego pokrowca , jest super spasowany , materiał z jakiego jest wykonany  ma bardzo przyjemną fakturę, posiada zaślepki.

Wygląd jest mega z tym okienkiem na logo , posiadam wersję niebieską nexa i case w kolorze gun metal , seper się razem prezentują.

W zestawie jest folia ochronna , która miała mi posłużyć tylko do czasu otrzymania szkła z Aliexpress , ale jest super jakości , więc zostanie u mnie na dłużej.

Case jest super alternatywą dla produktów spigen-a , ringke jest lepiej od nich spasowany i wykonany z lepszych materiałów i jakieś 30% tańszy.

Swój egzemplarz kupiłem w sklepie HomeScrean.pl , gorąco Ci go polecam super kontakt i szybka wysyłka.

post-234203-0-42195200-1430568371_thumb.jpgpost-234203-0-50925200-1430568398_thumb.jpgpost-234203-0-59064800-1430568423_thumb.jpg

Edytowane przez mykowhai
Zdjęcia dodajemy w spoiler.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rmac   
Otrzymana reputacja: 2
rmac

W takim razie zamawiam, dzieki wielkie :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977

Możesz napisać coś więcej odnośnie tego etui spigen ultra hybrid slim?

Czy przezroczysty tył mocno się palcuje?

Łatwo jest zarysować plecki?

Jakie jest Twoje ogólne odczucie? Nie wydaje się być tandetnym etui?

I co dla mnie najważniejsze, jak przyciski funkcyjne?

Mam obecnie spiegen neo hybrid i jestem z niego niezadowolony, przyciski funkcyjne to jakaś porażka, tandeta, często klikam je przez przypadek. 

Moim skromnym zdaniem odczucie ogólne jest pozytywne, przyciski działają super, jakość wykonania bardzo dobra, czy się palcuje?? ciężko powiedzieć bo używałem go parę dni ponieważ korzystam z tego drugiego (ringke) a to dlatego, że nie pogrubia w ogóle telefonu co spiegen jednak delikatnie czyni. Ringke ma jeszcze jedną zaletę przyciski funkcyjne są odkryte i jest do nich dobry dojście, ale też wadę ciężko zdjąć go z telefonu i materiał jest twardy, w spiegen jednak przyjemniej leży w dłoni ale za to jest większy :) 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blink21   
Otrzymana reputacja: 33
Blink21

@up
Zamówiłem wczoraj spigen ultra hybrid slim, mimo tego że trochę zraziłem się do spigena.
Zobaczymy jak będą sprawować się przyciski.
Z filmików dostępnych na youtube wnioskuje, że jest to produkt zbliżony do ringke fusion case do nexusa 5, z którego byłem bardzo zadowolony.
Początkowo miałem kupić właśnie spigen ultra hybrid do nexa 6, ale zmieniłem zdanie mając na uwadze mocno brudzący się tył w przypadku nexusa 5 z ringke.
To był błąd :)
Dam znać jak będę miał już case w ręku.

@@Mumcio1977
Jaki masz kolor tego ultra hybrid slim?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.