Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Mumcio1977

Nexus 6 - pokrowce, etui

Polecane posty

MroziQ   
Otrzymana reputacja: 77
MroziQ

I co w końcu polecacie? Dzisiaj zamówiłem Nexusa 6, chcę jeszcze dziś zamówić jakiś dobry case, żeby i telefon i case doszły na wtorek. Najbardziej odpowiadałby mi przeźroczysty case z TBU (taki miękki gumowy) bo te wszystkie spigeny, ringke, orzly itd. to są z twardego tworzywa? Miałem kiedyś etui Imak na HTC M7 i był strasznie twardy, bałem się przy zakładaniu, że porysuję telefon, do tego case szybko popękał na dole - był za twardy. 

Rzućcie okiem na allegro i dajcie znać co zamówić :P

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
Otrzymana reputacja: 4
rejpsnake68

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blink21   
Otrzymana reputacja: 33
Blink21

I co w końcu polecacie? Dzisiaj zamówiłem Nexusa 6, chcę jeszcze dziś zamówić jakiś dobry case, żeby i telefon i case doszły na wtorek. Najbardziej odpowiadałby mi przeźroczysty case z TBU (taki miękki gumowy) bo te wszystkie spigeny, ringke, orzly itd. to są z twardego tworzywa? Miałem kiedyś etui Imak na HTC M7 i był strasznie twardy, bałem się przy zakładaniu, że porysuję telefon, do tego case szybko popękał na dole - był za twardy. 

Rzućcie okiem na allegro i dajcie znać co zamówić :P

Polecam zdecydowanie: spigen ultra hybrid. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Spiegen ultra hybrid jest ok ale jak dla mnie trochę za bardzo pogrubia telefon, ja używam ringke (wersja slim) fakt jest twarde jak cholera (zrobione z poliwęglanu) :) ale mam je od nowości i jeszcze mi nie pękło. Ciężko się je zakłada i zdejmuje, robiłem to kilka razy i nie porysowałem jeszcze telefonu :) największą jak dla mnie jego zaletą jest dyskrecja :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
rejpsnake68

Ja używam orzly flexi case, smoke black

Mam białego N6 i z tym etui prezentuje się świetnie. (Fotkę zrobię jak dorwę jakiś dobry tel.)

Nexa nie pogrubia, zakłada się dobrze (jest miękki), przyzwoita cena.

N6&TT

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blink21   
Otrzymana reputacja: 33
Blink21

Spiegen ultra hybrid jest ok ale jak dla mnie trochę za bardzo pogrubia telefon, ja używam ringke (wersja slim) fakt jest twarde jak cholera (zrobione z poliwęglanu) :) ale mam je od nowości i jeszcze mi nie pękło. Ciężko się je zakłada i zdejmuje, robiłem to kilka razy i nie porysowałem jeszcze telefonu :) największą jak dla mnie jego zaletą jest dyskrecja :)

Ringke nie porysuje Ci telefonu, środek jak praktycznie tak samo gładko - matowo wykończony jak na zewnątrz, no chyba że przy zdejmowaniu zdecydujesz się czym etui podwadzić :)

Sam mam te etui i również uważam, że jest świetne, praktycznie w ogóle nie pogrubia telefonu, plus dostęp do klawiszy - nie są niczym przykryte dlatego dobrze się je wciska, użytkuje.

Jak najbardziej mogę również ten case polecić, no ale trzeba zauważyć, że ultra hybrid zdecydowanie lepiej chroni urządzenie, coś za coś.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kierowca 1996   
Otrzymana reputacja: 0
Kierowca 1996

Nexus 6 już zamówiony teraz pytanie jakie etui czy coś takiego: http://www.izigsm.pl/sklep-pokrowiec-do-motorola-nexus-6-id11535850.htmlczy lepiej coś w takim stylu: http://allegro.pl/etui-orzly-flexi-case-motorola-google-nexus-6-i5098700702.html co mi polecicie ?? Na ekran będzie naklejone szkło lub folia ochronna.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawelryba1   
Otrzymana reputacja: 17
pawelryba1

Jakbym musiał to wybrałbym opcję nr 2 po prostu wole taki rodzaj case-a. Choć osobiście polecałbym położyć do czegoś lepszego, kupowanie telefonu za ponad tysiąc zł i pokrowca do niego za trzydzieści zł moim zdaniem mija się z celem. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kierowca 1996   
Otrzymana reputacja: 0
Kierowca 1996

Wybrałem perę modeli etui który z nich najlepiej wybrać?

1. SPIGEN ULTRA HYBRID

2. Spigen SGP Neo Hybrid 

3. RINGKE Etui Slim SF 

4. ORZLY FLEXI CASE

Edytowane przez Kierowca 1996

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 356
K9G

Nr 1 i 3 przed upadkiem chroni średnio. Jak Ci telefon spadnie ze stołu to ok, ale jak z 1,5m na chodnik to może być słabo, ale za to wyglądają ładnie.

Nr 2 mocno powiększa telefon i nie jedna osoba zafascynowana wyglądem po jakimś czasem ściągnęła ten case, bo był mocno niepraktyczny, ale przed upadkiem chroni dobrze. 

Nr 4 nie znam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.