Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Mumcio1977

Nexus 6 - pokrowce, etui

Polecane posty

boniu   
Otrzymana reputacja: 9
boniu

Mam Spigen SGP Neo Hybrid i spisuje się rewelacyjnie. Jest praktyczny bo wszystkie porty są dostępne jedynie może być problem z dużymi wtyczkami jack.
Może i powiększa telefon o pare mm. Przynajmniej nie jest tak śliski i cienki przez co było mi ciężko trzymać telefon bez niego. Spadł mi z wysokości biodra telefon i nic się nie stało. Najważniejsze dla mnie ma wokół ekranu gumę przez co można bez obaw kłaść telefon na ekranie i nic się nie stanie bo jest parę mm odstępu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Elfisher   
Otrzymana reputacja: 7
Elfisher

Kupiłem kilka tanich, gumowych pokrowców na Aliexpress - nie polecam. Może trafiłem na wadliwe sztuki albo wybrałem złego sprzedawcę, ale otwory na aparat są wycięte krzywo, modele z zasłoniętymi przyciskami powodują trudności w ich przyciśnięciu, modele z otworami na przyciski są znowu zbyt małe i trzeba się męczyć z paznokciem aby do nich dotrzeć. Nie jest to pojedynczy przypadek, bo mam chyba 6 różnych modeli i każdy ma jakieś błędy konstrukcyjne. 

Po nieudanych zakupach przyszła pora na ciężką artylerię czyli Supcase Unicorn Beetle Pro (~140zł z amazonu). Pancerna obudowa, chroni urządzenie z każdej strony, nawet ekran jest pokryty dodatkową warstwą i o dziwo nie sprawia żadnych problemów. Uchwyt pewny i mocny, zaślepki na porty, miód malina. No, może nie do końca bo jest jeden minus. Telefon w tej obudowie gabarytami przypomina tablet i ciężko go zmieścić w kieszeni. Jest to jedyny powód dla którego zdecydowałem się na kolejny zakup. Muszę jednak przyznać że poziom ochrony jest na najwyższym poziomie i będę używać tej obudowy podczas wycieczek itp. 

Ostatni zakup to Stilgut book case. Jest kilka wersji, ja zdecydowałem się na tą z otworami na głośniki i bez zaczepu z boku. Ten model mogę śmiało polecić, choć cena jest dość wysoka (~150 zł). Jakość wykonania na wysokim poziomie, ochrona na przyzwoitym. Etui jest bardzo wygodne, nie powiększa urządzenia i jest bardzo eleganckie. Można śmiało rozmawiać z zamkniętym "bokiem" albo wywinąć go do tyłu. Ma to wielką zaletę, bo telefon położony na płasko nie kołysze się tak jak bez pokrowca. Ten model mogę śmiało polecić osobom które cenią sobie elegancki wygląd i wygodę korzystania.   

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kierowca 1996   
Otrzymana reputacja: 0
Kierowca 1996

Do mojego Nexusa zakupione zostało etui Spigen SGP Neo Hybrid jest one rewelacyjne, jak dla mnie nie pogrubia telefonu, porty są idealnie rozwiązane a nie tak jak w tych całkiem gumowych że ciężko się wciska tutaj za muśnięciem palca ekran się pokazuje. Bardzo podoba mi się też ta ramka która dodaje efektu ekskluzywnego telefonu, tył etui też wygląda rewelacyjnie aż czasem muszę na niego sobie popatrzeć bo mega mi się podoba. Nexus z tym etui wygląda BOSKO jak dla mnie i nigdy bym nie zamienił na inne. Polecam dla Wszystkich jeśli cena nie przeraża.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kepa416   
kepa416

Witam potrzebuje porównania między : SPIGEN ULTRA HYBRID a RINGKE SLIM. Który jest cieńszy, sprawia wrażenie lepszego chwytu i nie upośledza przycisków. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lawstorant   
Otrzymana reputacja: 472
Lawstorant

Ja tam zamówiłem  Aliexpresss etui "inspirowane" na Spigen Slim Armor, tylko bez tej badziewnej nóżki. No i szkło z 1.30 dolara. Nawet nie wiek co to za producent, ale dam znać jak przyjdzie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
camus231989   
camus231989

Elfisher wczoraj właśnie zamowilem ten pokrowiec. Pracuje w metalurgii jako technolog i często jestem na hali produkcyjnej gdzie moj telefon jest narażony na wiele 'szkodliwych' czynników nazwijmy to;) w każdym razie mój poprzedni nexus 4 dostał nagle pajeczynki na przedniej i tylnej szybce... Teraz muszę zabezpieczyć się przed takimi niespodziankami:/

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Elfisher   
Elfisher

ale który? Unicorn Beetle czy Stilgut? Generalnie oba polecam, ten pierwszy dobry np do pracy o jakiej mówisz, na wycieczki itp a drugi do codziennego użytku. Sam zrobiłem sobie teraz przerwę od pokrowców i chodzę bez, ale pancerny pokrowiec często zakładam do lasu czy na piesze wycieczki w cięższych warunkach. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
camus231989   
camus231989

Pierwszy;) niestety nie doszedł dziś... Jak dojdzie i znajdę chwilę postaram się wrzucić zdjęcia i podzielić się moja opinia.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kepa416   
kepa416

Czy ktoś może polecić ciekawe etui w stylu Ringke Slim? Moje dostało już trochę w tyłek i w sumie chciałbym coś równie dobrze wykonane podobnej budowy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
shaker   
shaker

Moje ringke fusion po około 7 miesiącach używania zaczęło pękać przy łączeniu boków z tyłem. Poza tym zabezpieczenie portów jest bardzo dokładne, nie dodaje też dużo do wymiarów telefonu. Dostęp do przycisków wcześniej był bardzo dobry, jednak teraz z popękanymi bokami jest masakra.

Najprawdopodobniej teraz kupię spigen ultra hybrid. Szkoda tylko, że nie ma zabezpieczenia portów.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.