Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Android na Samsung 360 H1 z Limo

360 android limo samsung

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   r4dzio

• 181 postów
  • Telefon:SONY Xperia SP

• Firmware:12.1.A.1.201

• Kernel:3.4.0

Napisano 13 lipiec 2011 - 18:52

Witam. Ktoś wie czy ruszyło się coś w temacie i czy jest już możliwość wgrania w pełni funkcjonalnego Antka na tego fona?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   mlody960

• 196 postów
  • Telefon:HTC One V

Napisano 14 lipiec 2011 - 17:33

Ja wczoraj również szukałem info. na ten temat, ale niestety nic nie znalazłem. Niech ktoś z forumowiczów się wypowie, może przeoczyłem coś.

#3 OFFLINE   mario12345

• 1 postów
  • Telefon:Samsung H1

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:13

Ja też szukam i szukam, ale nic obiecującego nie znalazłem, co najwyżej wzmianki o pomyślnych instalacjach, ale niestety - mało funkcjonalnych. Jakby co, piszcie...

#4 OFFLINE   pulun

• 1018 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:4.4.2

Napisano 29 lipiec 2011 - 00:40

Jest coś takiego jak H1droid lecz o pełnej funkcjonalności mówić nie można, z tego co wyczytałem nie działa m.in. gps, aparat i pewnie coś jeszcze.
Co do samego telefonu to jest nawet ciekawy, hardware ma praktycznie to samo co motorola milestone (ti omap 3430, 256mb ramu).

#5 OFFLINE   mlody960

• 196 postów
  • Telefon:HTC One V

Napisano 29 lipiec 2011 - 21:15

Ja właśnie czekam aż wyjdzie w pełni działający Android dla H1 :D i wtedy go kupię, bo jak na razie nie chce się pakować w ten system (nie pamiętam jaki). Gdyby od razu dostał Andka, to myślę, ze byłby to całkiem nieźle sprzedawany telefon, ale niestety wyszło co wyszło...

#6 OFFLINE   r4dzio

Autor tematu
  • 181 postów
  • Telefon:SONY Xperia SP

• Firmware:12.1.A.1.201

• Kernel:3.4.0

Napisano 08 sierpień 2011 - 13:50

System to LiMo R2 ;) ja też czekam bardzo na Android do niego, lecz ilość tych modeli i zainteresowanie nimi jest ograniczona.

#7 OFFLINE   ferrari0076

• 1 postów
  • Telefon:samsung H1

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:18

Witam
Mam nietypowy problem z moim samsungiem H1, mianowicie nie jestem w stanie wykonywać z niego połączeń głosowych, tel normalnie dzwoni, ale nic nie słychać podczas rozmowy, natomiast jeżeli przełączę się w tryb głośnomówiący to wtedy jest ok, to samo się tyczy puszczania muzyki, nic nie leci przez głośnik (a głośnik działa, bo jeżeli ktoś dzwoni to normalnie muzyka powiadomienia leci). Resetowałem ustawienia, ale nic nie pomaga.. ; (
I czy ktoś z was instalował tego adroida 0,5 ? ponoc nie działa w nim GPS, aparat i pare innych rzeczy.

#8 OFFLINE   dominikwrobel

• 4329 postów
  • Telefon:Nexus 4 | ZTE Blade

• Firmware:4.4.2

Napisano 18 sierpień 2011 - 18:33

Poruszaj słuchawkami w gnieździe mini jack.

#9 OFFLINE   swistakk

• 10 postów
  • Telefon:HTC Desire HD

Napisano 23 luty 2012 - 10:57

Witam
Mam nietypowy problem z moim samsungiem H1, mianowicie nie jestem w stanie wykonywać z niego połączeń głosowych, tel normalnie dzwoni, ale nic nie słychać podczas rozmowy, natomiast jeżeli przełączę się w tryb głośnomówiący to wtedy jest ok, to samo się tyczy puszczania muzyki, nic nie leci przez głośnik (a głośnik działa, bo jeżeli ktoś dzwoni to normalnie muzyka powiadomienia leci). Resetowałem ustawienia, ale nic nie pomaga.. ; (
I czy ktoś z was instalował tego adroida 0,5 ? ponoc nie działa w nim GPS, aparat i pare innych rzeczy.

Samsung Vodafone 360 H1 Dane techniczne telefonu :: ######
Zobacz na opinię od "zapo" na dole strony. On pisze chyba o takiej przypadłości jak opisałeś:)

#10 OFFLINE   Outsider30

• 60 postów
  • Telefon:Kazam 4

• Tablet:Pentagram Quadra 7, Orange FunTab 10.1

Napisano 25 luty 2012 - 20:30

Android działa na tym modelu całkiem fajnie. Na dzień dzisiejszy nie działa nagrywanie kamerką oraz widok z przedniej kamerki. Nie wiem jak z GPS bo nie testowałem ale reszta chyba ok

Użytkownik Outsider30 edytował ten post 25 luty 2012 - 22:52

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 360, android, limo, samsung