Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

K9G

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 6

Polecane posty

K9G   
Otrzymana reputacja: 356
K9G
Zakładam ten wątek aby uniknąć tematów typu "kilka pytań nowego", "mam pytanie".

W tym temacie zadajemy proste pytania, na które można odpowiedzieć max w 3 postach.

Do reszty pytań które są bardziej złożone lub wymagają głębszej dyskusji macie odpowiednie działy.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977

w sumie fajny wątek ale czy nie ma podobnego zastosowania jak dyskusja ogólna??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TorGal17   
Otrzymana reputacja: 98
TorGal17

Wydaje mi się ma podobne :) nie wiem czemu tak usilnie zabijają "dyskusję ogólną", skoro większość użytkowników tam kieruje posty. Z resztą gdzie jak nie w dyskusji ogólnej luźno rozprawiać o N6, jakieś drobne pytania zadawać? Zauważyłem też, że jak już rozwinie się tu jakaś dyskusja, to po interwencji moderatora, że to nie miejsce, lub po przeniesieniu postów to wtedy zamiera.

A skoro już tu skrobię kilka zdań, jaki jest stan u Was tych dystansów w głośnikach? U mnie górny jest krzywo wklejony lub został krzywo wyprodukowany, ponieważ nie ma poziomu i to widać gdy kładę N6 ekranem do dołu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Halves   
Otrzymana reputacja: 0
Halves

@up

U mnie jest tak samo, z lewej strony jest jakby głębiej. Myślałem że to moja wina, że być może wyciągając z kieszeni za mocno ścisnąłem telefon, ale teraz widzę, że nie jestem osamotniony z tym :P

Edytowane przez positivepl
Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TorGal17   
Otrzymana reputacja: 98
TorGal17

Dokładnie, górny lewa strona schowana w ekran. Być może cała partia z taką niedoróbką?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 356
K9G
w sumie fajny wątek ale czy nie ma podobnego zastosowania jak dyskusja ogólna??

Ma podobne zastosowanie, ale w związku z tym, iż dział się rozrasta i zostały utworzone nowe subfora to trzeba zacząć wszystko segregować, aby było przejrzyście. Dyskusja ogólna zawsze zamienia się w kopalnie spamu a tego chcemy uniknąć. 

Edytowane przez K9G

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jck6901   
Otrzymana reputacja: 0
jck6901

Wie ktoś w jakim sklepie idzie zobaczyć najnowsze dziecko Google? Zastanawiam się nad przesiadką z 5 lecz najpierw chciałbym go zobaczyć czy przypadkiem nie za duży.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
rejpsnake68

@@jck6901 zobacz sobie ogłoszenia na OLX czy nie ma jakiejś oferty z Twojego miasta.

umów się na spotkanie i sobie zobaczysz N6.

...ciężko jest w sklepach spotkać leżącego nexusa od motoroli 

ewentualnie w sferis

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Wie ktoś w jakim sklepie idzie zobaczyć najnowsze dziecko Google? Zastanawiam się nad przesiadką z 5 lecz najpierw chciałbym go zobaczyć czy przypadkiem nie za duży.

Ja miałem wcześniej nota 2, przesiadłem się na htc one m7 bo note był za duży, po 1,5 roku stwierdziłem że htc jest za mały :) strasznie bałem sie kupić w ciemno nexusa bo myślałem, że nie podołam z wielkością, jak otworzyłem pudełko to trochę się zdziwiłem, że jest taki akurat :) mam wrażenie, że jest mniejszy od nota 2 a ma przecież ekran dużo większy :)  więc idź zobacz sobie nota, jeżeli będzie Ci pasował to nexus tym bardziej :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
palczak   
Otrzymana reputacja: 1
palczak
chciałbym go zobaczyć czy przypadkiem nie za duży.

zmieniłem S4 (5") na nexusa 6. Po lekturze tego działu również byłem przekonany, że telefon będzie za duży, bałem się zajrzeć do pudełka :) ale wcale nie jest tak tragicznie jak niektórzy to opisali. Dla mnie jest OK.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.