Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Arturr300

Czy oddał ktoś L9 na gwarancję z odblokowanym bootloaderem?

Polecane posty

Arturr300   
Otrzymana reputacja: 1
Arturr300

Witajcie :)

Czy ktoś z Was oddał LG L9 na gwarancję z odblokowanym bootloaderem?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stahura   
Otrzymana reputacja: 8
stahura

Kiedyś chyba był omawiany temat gwarancji z rootem i tam zdaje się ktoś wspomniał, że naprawiono mu telefon z odblokowanym bl - po prostu nikt tego nie sprawdzał. Ile w tym prawdy - nie wiem. Rootowane telefony naprawiają w ramach gwarancji niemal w 100% przypadków. Z bl raczej będzie problem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Austin Powers   
Otrzymana reputacja: 0
Austin Powers

Ja oddałem do naprawy gwarancyjnej do "Plusa"  , Ucegliłem L9 wgrywająć inny rom . Po prostu po wszyskim nie wstał , Oddając sciemniłem że stało się to przy aktualizacji . Oddali z opisem "wgranie systemu"  . Najciekawsze że bootloader był znowu zablokowany,

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pixel70   
pixel70

Ja 2x do serwisu Playa. Ale byl tak uwalony, że zatrzymywał się na logo LG.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stahura   
Otrzymana reputacja: 8
stahura

Najciekawsze że bootloader był znowu zablokowany,

Jakim cudem?

Ale byl tak uwalony, że zatrzymywał się na logo LG.

Banał. W tej sytuacji jak i w 99,9% innych, kiedy to na przykład spieprzymy coś przy wgrywaniu romu, modyfikacji, aplikacji, tel nie uruchamia się ponownie, blokuje się na logo LG, wywala błąd krytyczny, pokazuje "zdechłego androida", restartuje się po wyświetleniu logo LG, wyświetla DemiGod Crash, DBI Fatal Error, generalnie, kiedy "uceglimy" L9 lub inne LG, wystarczy zainstalować na komputerze program LGMobile Support Tool i za jego pomocą awaryjnie przywrócić system operacyjny na telefonie, 30 minut roboty  :E

Edytowane przez stahura

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Istein20   
Istein20

A ja proponowal bym rollback do ics via lg flashtool i powinni przyjac na gwarancje,ja tak zrobilem z swoim 4Xksem, przyjeli i zaaktualizowali do v20c najlepsze jest to że chcialem odblokowac bt bo myslalem że ics go blokuje ponownie xd prawda jest taka że chcialem go odblokowac zas jak odebralem go z serwisu, patrze a tu?? Bootloader unlocked :P oddalem z odblokowanym bt i dostalem z też odblokowanym bt, zrobiony :D nawet przyciski takie jak zasilania, vol-+ mi nowe dali, jak odbieralem telefon z gwarancji to jak prawie z kartonika xD:D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Istein20   
Istein20

A ja proponowal bym rollback do ics via lg flashtool i powinni przyjac na gwarancje,ja tak zrobilem z swoim 4Xksem, przyjeli i zaaktualizowali do v20c najlepsze jest to że chcialem odblokowac bt bo myslalem że ics go blokuje ponownie xd prawda jest taka że chcialem go odblokowac zas jak odebralem go z serwisu, patrze a tu?? Bootloader unlocked :P oddalem z odblokowanym bt i dostalem z też odblokowanym bt, zrobiony :D nawet przyciski takie jak zasilania, vol-+ mi nowe dali, jak odbieralem telefon z gwarancji to jak prawie z kartonika xD:D

[Dodano: 11 kwiecień 2015 - 21:33]

Przepraszam za dubla, cos te forum mi dobrze nie chodzi :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Stiwi   
Otrzymana reputacja: 14
Stiwi

@@stahura

Wgrali mu od nowa system kablem serwisowym i wtedy bootloader się blokuje na nowo.

G3

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mateusz5511   
Otrzymana reputacja: 1
Mateusz5511

albo wymienili plyte glowna bo np byla uwalona 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.