Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Piotrek71

Słuchawka bluetooth - jaką wybrać?

Rozwiązany

Piotrek71   
Otrzymana reputacja: 0
Piotrek71

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dapik1   
Otrzymana reputacja: 242
dapik1

Witaj.

Według informacji na stronie dotyczącej ML20 -- została wycofana z oferty . Chyba że zakupujesz w innym miejscu.

Jeżeli ja bym kupował słuchawkę to taką która umożliwia parowanie więcej niż z jednym telefonem oraz wyposażoną w moduł bluetooth 4.0 (lepsze zarządzanie energią)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piotrek71   
Piotrek71

A więc Explorer 10 odpada ze względu na brak multipointa. Co do bluetooth - jeśli mój telefon ma 3.0, to czy ma to większe znaczenie?

Edytowane przez Piotrek71

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dapik1   
dapik1

Witaj.

Z punktu "widzenia" telefonu wersja bluetooth jest trochę mniej ważna gdyż telefon najczęściej ma baterię o większej pojemności niż ta występująca w słuchawce. Co prawda słuchawka nie ma np.:  5 calowego ekranu który konsumuje energię. Jeżeli jedziesz samochodem i telefon działa jako nawigacja to najczęściej jest podpięty do ładowarki a słuchawka bluetooth już raczej nie.

A może jakieś słuchawki w opcji stereo? Zawsze to można porozmawiać i w wolnej chwili posłuchać kolekcji zgromadzonych piosenek lub też radia internetowego -- niestety radio UKF nie działa  (w 99,99999% przypadków telefonów)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piotrek71   
Piotrek71

W opcji stereo mogą być, ale pewnie są droższe. Muzyki słuchać przez BT nie zamierzam - od tego mam radio samochodowe :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dapik1   
dapik1

Cena zależy od marki. Oczywiście iż są droższe.

Monofoniczna słuchawka jest bardziej dyskretna.

Stereofoniczne mają tą zaletę iż nie plącze się kabel. Mogą być mniejsze lub też większe (te większe lepiej się sprawdzają w zimne dni :rolleyes: )

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piotrek71   
Piotrek71
Stereofoniczne mają tą zaletę iż nie plącze się kabel.

W monofonicznej też się nie plącze, bo go nie ma :-) A jak wygląda sytuacja z pałąkiem na ucho? Przydatne, czy lepiej bez niego?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dapik1   
dapik1

W sprawie pałąka to nie wiem.

Moja stara JABRA ma pałąk i go używam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sabur   
Otrzymana reputacja: 9
sabur

Cześć,

pewnie już kupiłeś coś ale napiszę od siebie. Opisywałem już na forum moją m55 ale szybko napiszę i tu. Słuchawka bdb do codziennego zastosowania. Nie mój się wkładki żelowej do ucha - super wygodne jak przyzwyczai się skóra i nie ma denerwującego plastiku. Bez obaw - nie spadnie. Biegałem dla testów ze słuchawką w uchu i nic nie działo się.

Jakość rozmów bardzo dobra, redukcja szumu trochę działa tyle ile można wydusić z jednego mikrofonu, bateria wystarcza na długo, mała, lekka, elegancka. Niestety gdy jest bardzoooooo głośno, tj. bardzo szybko na autostradzie nie radzi sobie ale wówczas i przez telefon źle rozmawia się ;-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piotrek71   
Piotrek71

Jeszcze nie kupiłem - nadal się waham, ale chyba zdecyduje się na tą M55 :-) Dzięki!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.