Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

mayerboss

HTC Dot View - czym sie rozni podrobka od oryginalu?

Rozwiązany

Maroncia   
Otrzymana reputacja: 0
Maroncia

Witam.

Nie chciałabym tworzyć nowego tematu, dlatego tutaj zapytam odnośnie Dot View. Mam dosyć nietypowe pytanie, ponieważ 2 dni temu przyszła mi paczuszka z etui i po włożeniu do niego telefonu, zauważyłam, że na tylnej klapce aparat nie jest w pełni "schowany". O ile lampa błyskowa jest dobrze osłoniona obudową, tak, że nie można jej na szczęście porysować niczym, to aparat jest podatny na wszelkie rysy, bo w moim przypadku jego górna część styka się z wyciętym fragmentem dla aparatu. Czy wy też tak macie, czy to tylko ja tak mam? Mam nadzieję, że udalo mi się wyjasnić w miarę o co chodzi :) Zaznaczę, że kupiłam oryginalne Dot View. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dragonfail   
Otrzymana reputacja: 26
Dragonfail

U mnie jest to samo.. cos jest niedopracowane choc etui oryginalne, sprowadzone przez t-mobile

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
Otrzymana reputacja: 10
mourning

Jako że, moje oryginalne etui Dot View nie przetrwało próby czasu- i tak używałem ponad 17 miesięcy ( ułamał się jeden róg, ta gumowa siatka oderwała się na jednej stronie przy krawędzi ) i nowe praktycznie jest nie do zdobycia, to powstaje pytanie jak się sprawuje zamiennik? Jak wygląda sprawa z tymi podróbami. Używa jeszcze ktoś tego etui czy rozleciały się? Mają w dolnym, prawym rogu magnes tak jak miały oryginały? Czy otwory są dobrze wycięte? Jakby ktoś mógł zamieścić zdjęcia takiej podróbki to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mikisan   
Otrzymana reputacja: 26
mikisan

Zdjęcia jak nie zapomnę to wrzucę.

Mam zamiennik ponad rok. Rogi popękały, żeby nie "wylatał" użyłem cienkiej taśmy dwustronnej. Poza tym bez zarzutu. Remont nie remont, dłubanie przy autach. Dziarałem bez litości i działa do dziś. Żadnych odklejeń. Nie pamiętam ile dałem ale nie za wiele. Otwory pasują. Magnes jest(okrągły). Gdyby nie upuszczanie telefonu to wiadomo -narożniki by wyżyły. Zamiennik czy nie wygląda i działa wyśmienicie. Do tego stopnia, że próbuję dać żonie Huaweia p9lite i wrócić do HTC(w swoim 820 zbiła dotyk), bo bez Dot View nawet cholerny czujnik palucha i większa moc nie rekompensuje wygody. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.