Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Polecane posty

salmar   
Otrzymana reputacja: 0
salmar

ok znalazłem ze w spicy wipe robi sie poprzez trzymanie kombinacji zmniejsz głośność + połącz+ zakoncz połączenie i niby zaczyna mi sie tel włączać a poźniej wyskakuje ikonka z wykrzyknikiem i telefonem nie mam żadnego menu może cos nie tak robie?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shenson   
Otrzymana reputacja: 1
Shenson
ok znalazłem ze w spicy wipe robi sie poprzez trzymanie kombinacji zmniejsz głośność + połącz+ zakoncz połączenie i niby zaczyna mi sie tel włączać a poźniej wyskakuje ikonka z wykrzyknikiem i telefonem nie mam żadnego menu może cos nie tak robie?

Przeczytałeś w ogóle mój post?

Samsung Spica mozna zrobić Hard Reset przytrzymując "zieloną słuchawkę" + OK + "czerwoną słuchawkę" przez ponad 10s (najlepiej po wcześniejszym wyjęciu baterii).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dominikwrobel   
dominikwrobel

choć na spicy działał sposób szybkiego wybierania numeru 112 i próba zadzwonienia.

A w dziale romów i modyfikacji androida ktoś podał sposób jak przez adb usunąć blokadę. Ale nie bardzo mam czas teraz szukać

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gardner   
Gardner

Nie ktoś, tylko ja, nie w dziale Romy i modyfikacje, a w dziale Tutoriale :) Ale do tego trzeba mieć roota.

http://forum.android.com.pl/f14/root-wya-ae-czenie-zabezpieczonenia-telefonu-gesture-pin-password-lockscreen-93695/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
beata90062   
beata90062

Mam podobny problem z telefonem...kilkakrotne próby narysowania symbolu....nie pamiętam hasła na koncie google...co robic pomocy???

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
franelo   
Otrzymana reputacja: 3
franelo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lunajka   
lunajka

Witam, od kilku dni posiadam tablet Ideatab A2107A. Głupio się przyznać, ale dzisiaj zmieniłam wzór odblokowywania i zapomniałam na jaki. Po wielu próbach wyświetlił się komunikat "Zbyt wiele prób narysowania wzoru" i miejsce do wpisania adresu email oraz hasła. Kiedy wpisuję prawidłowe dane, wyświetla się informacja, że są one błędne. Co mam zrobić żeby odblokować tablet?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
razor_71   
razor_71

Najprostsza opcja to przywrócić ustawienia fabryczne. Jeśli twój tablet ma na pokładzie CWM to zrobisz to w parę sekund :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lunajka   
lunajka

Szczerze mówiąc to nie znam się na tego typu sprzętach... Nie chcę się zbytnio zbłaźnić moją niewiedzą, ale spytam: czym jest CWM i jak mam sprawdzić, czy to mam? Krok po kroku jeśli można...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
razor_71   
razor_71

Raczej nie masz bo pewnie nie próbowałeś wgrać go wcześniej. Sprawdź czy opisany tutaj sposób pomoże ci : IdeaTab A2107A-F wouldn't start up -- how to reset... - Lenovo Community

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.