Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Rozwiązany

Jukus   
Otrzymana reputacja: 0
Jukus
Witam,

Zbyt wiele prób wpisania hasła na ekranie (kwadrat 3 x 3) poskutkowało tym, że trzeba w tej chwili podać e-mail z hasłem do g-maila. Pierwszym problemem jest to że nawet jeśli podaję poprawne dane dotyczące logowania to i tak system ich nie zaakceptuje, ponieważ bez połączenia z Wi-fi nie mam internetu w telefonie. Wiem, że jedynym wyjściem w tej sytuacji jest reset Androida, ale mam tam sporo cennych dla mnie danych i nie chcę ich tracić stąd moje pytanie. Czy da się w jakiś sposób wejść do Androida i skopiować dane na kartę pamięci? Może ktoś zna jeszcze inne wyjście?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

powiedz prosze jak zresetowac androida. Mam blizniaczy problem z tym, zenie pamietam na jakie konto sie logowalem do google i nie mam pomyslu jak go odblokowac, moj tablet to samsung gt7500

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hheelloo   
hheelloo

Ja nie chce zmiecac jakiegos piractwa ale blokade mozna usunac , usuwajac pliki gesture.key (dla wzoru) , password.key (dla pinu) - jak je usuniesz to juz nie moja sprawa :P Ja umiem :)

---------- Post dołączono o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Pliki znajduja sie w /data/system/ :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymarek   
szymarek

Witam,

Mam telefon od znajomej, na którym była blokada wzorem. Niestety dziecko zbyt dużo razy bawiło się w rysowanie i telefon obecnie jest zablokowany. Należy podać adres email i hasło. Problem jest taki, że znajoma nie pamięta jaki to był email. I teraz pytanie jak można odzyskać ten adres? Hasło zmieni się na kompie.

Niestety żeby było trudniej telefon nie ma roota, Android Gingerbread (tyle odczytałem z build.prop)

Jest to Samsung Galaxy Ace 2 GT-i8160 z salonu, na gwarancji.

Udało mi się wejść w recovery, niestety próba instalacji roota kończy się błędami podpisu (pewnie trzeba by go zrootować przez Odina, ale to odpada w związku z gwarancją)

Doszedłem również do tego, że dane konta są trzymane w /data/system/accounts.db niestety przez brak roota tam nie wejdę.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak odczytać email przypisany do tego telefonu?

Generalnie przez recovry ściągnąłem wszystkie ważniejsze pliki (jpg i mp3) i telefon jest gotowy do formatu przez recovery, aczkolwiek wolałbym nie decydować się na ten ostateczny krok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stusu   
stusu

Opcje są chyba 3... albo musi sobie przypomnieć adres email, albo format, albo wgrywanie (naprawa) softu przez odpowiedni program od producenta.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Matt23   
Otrzymana reputacja: 2
Matt23

Na Samsungach można przywrócić gwarancje (np. na S3) po zabawie z rootem. Jednak jest z tym trochę zabawy. Najprościej będzie walnąć formata - bez adresu e-mail nic nie wskórasz. Są jeszcze dwie znane mi opcje, ale wymagają ingerencji w soft i będziesz musiał bawić się w przywracanie gwarancji (o ile na tym modelu jest to możliwe).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymarek   
szymarek

Zgrałem dane, format przez recovery.

I okazało się, że dane zostały.

Śmieszny telefon :)

Konto już ma nowe

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Matt23   
Otrzymana reputacja: 2
Matt23

Zapewne sformatowałeś partycję /system, a /data pozostała nietknięta.

Wysmyrane z mojego GT-I9300

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
taalibek   
taalibek

Siema, sorka, że tak wbijam w temat...

Mam HTC Wildfire S, siostra zablokowała mi telefon, mail nie działa, zrobiłbym hard reset, ale nie działa przycisk volume down, bo wcześniej był zalany. Czy da się coś zrobić?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
USA   
USA

I niech sobie gdzieś zapisze tego e-maila ;d

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymarek   
szymarek

Email zapisany :)

Co do uszkodzonego klawisza, to jedyne czy masz włączone debugowanie usb? Jeżeli tak to spróbuj wejść do recovery przed adb reboot recovery. Jeżeli nie, to zostaje rozłożenie telefonu i sprawdzenie czy można zewrzeć styk i zasymulować wciśnięcie klawisza vol -

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.