Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Rozwiązany

Dawid9405   
Otrzymana reputacja: 0
Dawid9405
Napisano (edytowane)

Witam piszez takim pytaniem,zrobilem reset calego androida w Samsungu Galaxy J3 i usunelo mi sie wszystko co bylo na nim a takze hasla zapamietane w nim. gdy wlaczam telefon wyskakuje mi cos takiego,zdjecia nizej. I niewiem co teraz. Moglby mi ktos pomuc 

Spoiler

IMG_20170609_181040.jpg

Edytowane przez Natan
Dodano tag spoiler po połączeniu tematów.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Macias78   
Macias78

Witam  córka ablokowała sobie telefon przez zapomnienie hasła graficznego. Został w serwisie przywrócony do ustawień fabrycznych ale teraz jak się chcę zalogować na to samo konto , które było to pojawia się komunikat, że muszę poczekać 24h po zmianie hasła (bo też zmieniłam) ale czekam już 5 dni i to samo. Na konto w komputerze bez problemu się loguję. Dziwi mnie jeszcze jeden fakt ,...otóż w koncie google zauważyłam, ze są podłączone 2 takie same urządzenia - dwa samsungi A5, może tu jest problem? żadnego nie mogę usunąć.Proszę o pomoc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mik99   
Otrzymana reputacja: 19
mik99
Napisano (edytowane)

@bartek010894 spróbuj wcisnąć Power+Vol Down przez kilka sekund, telefon powinien wykonać reset i wtedy Volume Up+Home+ Power-jeśli zadziała to dalej sobie poradzisz bez problemu.

@Macias78 poczytaj w sieci o samsung bypass. Kiedyś przerabiałem podobny problem na S7. Niestety wiele osób na forum twierdziło poczekaj 48-72H na wygaśniecie blokady google i to nic nie dało. Musiałem odblokować urządzenie sposobem-takich fixów w sieci jest multum. 

@Dawid9405 JW.

Edytowane przez mik99

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Krystian Strycharz   
Krystian Strycharz
Napisano (edytowane)

Mam Xperie E3 zablokowaną wzorem, którego oczywiście nie pamiętam. Próbowałem zrobić twardy reset zgodnie z tym co piszą odnośnie tego modelu (np. tak jak tutaj link ), ale jak na razie wszystkie sposoby zawiodły. Również nie pomaga program Xperia Companion bo mówi, żebym odblokował urządzenie a wtedy będę mógł zrobić coś z oprogramowaniem.
Co mogę więcej zrobić? 

Spoiler

sony.jpg

Edytowane przez Fenek
Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.