Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

bie13n

info W-Support, serwis, gwarancja - dyskusja, opinie, wątpliwości, spostrzeżenia.

Rozwiązany

gylo_rm   
Otrzymana reputacja: 1
gylo_rm

Kanał ten serwis, że szkoda gadać. Wysłałem swoją Z3 na problem z Lcd (sam się podświetla). Dostałem odmowę naprawy ze względu na uszkodzenie mechaniczne (wygięcie obudowy). Nie wiem jak to się stało, pakowałem telefon był prosty, dojechał do serwisu jest wgięty, winnego nie ma, opakowanie nie zniszczone, gwarancja anulowana. Zgłosiłem sprawę do Sony Polska też nic nie dało.

Przed wysyłką róbcie zdjęcia z boku z przystawioną linijką. Widać chyba, że do Z3 kończą się części więc serwis robi co może żeby więcej odrzucić, z winy użytkownika....

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sqner   
Otrzymana reputacja: 143
sqner

A przykładałeś linijkę przed wysyłką? Czy tak po prostu sobie twierdzisz że był prosty?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
manfred18   
Otrzymana reputacja: 12
manfred18

Wysyłałem tydzień temu i napisali, że jest lekko wygięty. Wysłałem zdjęcia z linijką i telefon nówka wrócił. Jak nie zrobiłeś to słabo.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gylo_rm   
Otrzymana reputacja: 1
gylo_rm
Dnia 2.05.2017 o 09:53, sqner napisał:

A przykładałeś linijkę przed wysyłką? Czy tak po prostu sobie twierdzisz że był prosty?

Nie tak po prostu, Tylko wiem co wysłałem!! Człowiek się uczy całe życie. Teraz to przyłożę poziomicę profesjonalną. Tak na marginesie to te zdjęcie można sobie w buty włożyć. Oni zawsze podają, że w takim stanie przyszedł do nich, nie twierdzą że Ty wysłałeś krzywy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krystiankrz   
Otrzymana reputacja: 0
krystiankrz
Napisano (edytowane)

Witam.

Jak to jest z gwarancją, obejmuje ona także słuchawki, które były w zestawie? Właśnie przestała mi grać jedna strona. Próbowałem przeszukać ten temat, ale "szukajka" odmawia posłuszeństwa :/

/edit

Teraz zauważyłem, że nówki kosztują 30zł, więc nie będę sobie robił zachodu z supportem. Jednakże jeśli zna ktoś odpowiedź na pytanie to śmiało, przyda się na przyszłość ;)

Edytowane przez krystiankrz
dodanie informacji

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
maciek19058   
maciek19058

Witam koleżanka zakupiła Sony D6603 w poprzednim roku ostatnio zaczęły się dziać problemy typu nagrzewanie, nie logował się do sieci a w końcu przestał wyświetlać treści. Zakupiony został 14.05.2016 więc poszedł na gwarancję do w-support we Wrocławiu. Jestem zdziwiony trochę ich odpowiedzią odmowną że niby uszkodzenie mechaniczne telefonu i nie uznali gwarancji jest w doskonałym stanie nic nie jest uszczerbione czy poobijane jedynie rysa na szkle ochronnym z tył. Więc nie rozumiem gdzie oni zobaczyli to uszkodzenie mechaniczne, probowałem naprawić oprogramowanie pc companion owszem wgrało się wciąż brak treści a mianowicie usterka wygląda tak włącza się logo śnierzy mały pasek na dole ekranu a po chwili znika i jest same logo sony i wszystko gaśnie, podświetla się jakby wyświetlacz ale brak treści ciemny ekran

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adek89   
Otrzymana reputacja: 121
adek89

Niech Ci pokaża zdjęcia tego uszkodzenia

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gesiu_15   
Otrzymana reputacja: 16
Gesiu_15

Ostatnio pojawiła mi się plamka niebieska na LCD . Wysyłać ? Ktoś miał takie coś ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adek89   
Otrzymana reputacja: 121
adek89

Wysłać

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
McOsh   
McOsh

U mnie po kilku innych usterkach doszedł problem falujacego ekranu. Po trzecim przeslanku telefonu (reklamacje poprzednicy napraw) otrzymałem calklwicke nowy egzemplarz z gwarancją na kolejne 24 miesiące. Chociaż z innym telefonem byl problem, ponieważ była peknieta ramka. Na szczęście przed wysyłką tel zrobię zdjęcia i odwołanie uznane :)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.