Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zagłosuj i zgarnij gadżety Android.com.pl!

Zdjęcie
- - - - -

Program do śledzenia po sygnale GPS z mojego telefonu

gps mojego program sygnale telefonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   moonmaker05

• 116 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Note 3

• Firmware:4.4

Napisano 05.08.2011 - 18:26

Witam

poszukuje owego programu dzięki któremu będzie mnie mógł śledzić ktoś kto chce, np kolega do którego jadę albo dziewczyna...

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   radekj

• 5 postów
  • Telefon:Motorola Milestone 2

Napisano 05.08.2011 - 18:30

Hej!
Wlasnie cos takiego pisze wiec jak bedziesz cierpliwy I nie znajdziesz nic odpowiedniego to sie odezwe.

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

#3 OFFLINE   moonmaker05

Autor tematu
  • 116 postów

Napisano 05.08.2011 - 18:39

ok ale jak to będzie wyglądało ? stworzysz własna witrynę gdzie ja się zarejestruje zainstaluje program na telefonie, gdzie program będzie wysyłał koordynaty na Twoja witrynę ? a odświeżanie będzie np co 60 lub 30 sekund a śledzący nic nie będzie musiał klikać ? na jakiej zasadzie będzie działała Twoja twórczość ?

#4 OFFLINE   Dratek

• 2160 postów
  • Telefon:Galaxy S II

• Firmware:SlimBean

• Kernel:Dorimanx

Napisano 05.08.2011 - 18:42

Nie. Domyslam sie ze wejdziesz w market skad pobierzesz owa aplikacje.
Ps fajnie jakby byla po polsku

#5 OFFLINE   moonmaker05

Autor tematu
  • 116 postów

Napisano 05.08.2011 - 19:01

grunt żeby działało.... znalazłem jeden taki program gdzie nie ma kontaktu z twórca a program działa raz na tydzień

#6 OFFLINE   szczota30

• 1155 postów
  • Telefon:kilka różnych

Napisano 05.08.2011 - 19:16

Witam

poszukuje owego programu dzięki któremu będzie mnie mógł śledzić ktoś kto chce, np kolega do którego jadę albo dziewczyna...

1. Było w ciągu ostatniego tygodnia nie raz, a w ciągu dwóch nawet więcej.
2. Google Latitude po naszemu Współrzędne. Wymagają posiadania konta na gmail przez zainteresowanych, ale najlepiej się sprawdza.

#7 OFFLINE   moonmaker05

Autor tematu
  • 116 postów

Napisano 05.08.2011 - 19:25

2. Google Latitude po naszemu Współrzędne. Wymagają posiadania konta na gmail przez zainteresowanych, ale najlepiej się sprawdza.

dla mnie ten program w ogolę sie nie sprawdza..... kiedy dziewczyna mnie podglądała w ogolę się nie odświeżało a kiedy jechałem 10 km przez las to zatrzymało mnie na 30 minut przed lasem i pokazał 20 km dalej...

zresztą właśnie Ty mi go poleciłeś... mogę Ci pokazać sytuacje zrobić screena mojej historii z google latitude, ten program lokalizuje po gsm a nie po gps a to mi się nie podoba

Użytkownik moonmaker05 edytował ten post 05.08.2011 - 20:18

#8 OFFLINE   szczota30

• 1155 postów

Napisano 05.08.2011 - 20:56

dla mnie ten program w ogolę sie nie sprawdza..... kiedy dziewczyna mnie podglądała w ogolę się nie odświeżało a kiedy jechałem 10 km przez las to zatrzymało mnie na 30 minut przed lasem i pokazał 20 km dalej...

zresztą właśnie Ty mi go poleciłeś... mogę Ci pokazać sytuacje zrobić screena mojej historii z google latitude, ten program lokalizuje po gsm a nie po gps a to mi się nie podoba

Nie wiem dlaczego akurat u Ciebie on nie chce działać :( Poddałem się w tamtym wątku.
A jeśli chodzi o lokalizowanie to jeśli uruchomię coś co używa GPS (w opcjach mam zawsze włączonego) to wtedy lokalizuje po GPS, natomiast jeśli żadna aplikacja z GPS nie korzysta to same Współrzędne go nie uruchamiają i faktycznie wtedy lokalizowanie idzie przez nadajniki.
No i odległość przebytą to on co ileś dni podaje, mam wrażenie, że to raz na tydzień się odświeża.

#9 OFFLINE   moonmaker05

Autor tematu
  • 116 postów

Napisano 06.08.2011 - 06:05

odległość odświeża mi chyba dosyć dobrze dziś mam już 400 km od początku używania.

no właśnie zawsze robiłem tak: transmisja danych, gps i włączałem mape google, na telefonie ciągle było gps używane i ja widziałem swoja dokładna pozycje i jak to sie odswieza, ale ten kto mnie obserwował przez google latitude niestety już tak kolorowo nie miał, kiedyś włączyłem samego gps bez transmisji danych to wg Google latitude stałem w miejscu

#10 OFFLINE   szczota30

• 1155 postów

Napisano 06.08.2011 - 07:54

ale ten kto mnie obserwował przez google latitude niestety już tak kolorowo nie miał

Pomęczę temat w tym tygodniu dokładniej. Podzielę się wnioskami w weekend.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gps, mojego, program, sygnale, telefonu