Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Gość Mad

Facebook Messenger

Polecane posty

Gość Mad   
Gość Mad

Informacje na bloguFB:

A Faster Way to Message on Mobile | Facebook

Link do marketu:

https://market.android.com/details?id=com.facebook.orca

oraz prezentująca program podstrona na FB:

https://www.facebook.com/mobile/messenger

Myślę, że może być fajnym programem, ale póki co na Sensation nie działa.

Edytowane przez Mad
literki

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bieniu   
Otrzymana reputacja: 10
Bieniu

Udało się to komuś ściągnąć? Mój telefon niby jest niekompatybilny. Może ktoś już ma i się podzieli apk?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
karid   
Otrzymana reputacja: 0
karid

Jak na razie Messenger jest dostępny tylko dla USA oraz Kanady, stąd też nie można go zainstalować bezpośrednio z Marketu. Zapewne za pomocą Market Enablera można to spokojnie obejść o ile aplikacja nie nanosi dodatkowych limitów regionalnych.

Okej, więc tak - aplikacja nie ma dodatkowych zabezpieczeń jeśli chodzi o region czy konto i można spokojnie jej używać, jest jednak jedno ale. W polskich warunkach ciężko będzie tego używać - nie pokazuje kto jest aktualnie dostępny na Facebooku, jedyne co widać to po prostu skrzynkę odbiorczą z wszystkimi wiadomościami. Wybierając znajomego domyślnie wysyła wiadomość na telefon jeśli jest offline co w Polsce raczej nie funkcjonuje bo przy pierwszej próbie wyskoczył błędny numer.

Edytowane przez karid

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dork   
Otrzymana reputacja: 1
Dork

to jest cos takiego jak go fb chat?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
blinky   
Otrzymana reputacja: 1
blinky
to jest cos takiego jak go fb chat?

tak. tylko lepsze bo lepiej dziala. przychodzi "jak sms"

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tolok   
tolok

mam problem, zainstalowałem kilka dni temu messenger ale zaraz potem odinstalowałem bo mi sie nie spodobał, mimo to cały czas jestem dostepny online na fb od tamtego czasu mimo ze komputer wylaczony, czat w fb też. jak to rozwiazac, w ustawieniach tego messengera nei można wylaczyc powiadomien na caly czas, tylko na godzinę / do godz. 8:00. tak to bym to zrobił przed usunięciem aplikacji. dodam jeszcze że jak instaluje aplikację jeszcze raz z marketu to od razu mam "zalogowany jako (tu moje imie i nazwisko). Kto pomoże uwolnić się od tego messengera raz na zawsze? strasznie mnie to wkurza, za pomoc stawiam piwo a nawet dwa. z góry dzięki

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tolok   
tolok

Witam wszystkich, zakładam nowy temat bo mam dosyć uciążliwy problem z tą aplikacją i z tego co zdążyłem się zorientować ma go więcej osób.

Otóż odkąd zainstalowałem facebook messenger z marketu jestem cały czas dostępny na czacie facebooka. Jak mam wyłączony facebook na komputerze to wtedy pokazuje mnie jako dostępnego (zielone kółeczko), a jak się wejdzie w moje okno rozmowy to jest napis że wiadomość zostanie wysłana na telefon. czasem też zamiast kółeczka jest ikonka telefonu.

w ustawieniach tej aplikacji nie można tego wyłączyć - jest jedynie opcja żeby wyłączyć powiadomienia na godzinę lub do godz. 8,00. Ale po tym czasie znowu jestem dostępny. Nie pomaga odinstalowanie programu. Próbowałem tez wyłączyć te powiadomienia do 8,00 i wtedy odinstalować aplikację - nic z tego, nic to nie dało i znowu na drugi dzień byłem dostępny non stop. jak się wyloguję z tej aplikacji - też to nic nie daje. jak ponownie ją zainstaluje po wylogowaniu & odinstalowaniu to mam napis - Zalogowany jako IMIE NAZWISKO - to nie Ty? No i próbowałem nawet zalogować się na inne konto fb nowo stworzone, żeby messenger mnie 'zapomnial' - oczywiście skutek marny. Pisałem też do supportu facebooka ale zaraz potem dostalem automatyczna odpowiedź z asekuracją -"oczywiście nie na każde zgłoszenie jesteśmy w stanie odpowiedzieć indywidualnie", wiec wiem już że mi raczej tam nikt nie odpisze.

Liczę na Waszą pomoc i nie tylko ja - ludzi, którzy mają ten problem, tak jak pisałem, jest więcej. Jeśli ktokolwiek przyczyni się w choćby najmniejszym stopniu do rozwiązania tego - stawiam wieeeeelkie piwo ;)

PS do modów - po rozwiązaniu problemu zmienię nazwę tematu na np. Facebook Messenger - opinie i problemy, tak by przydał się na poziomie ogólnym, bo pewnie ta aplikacja niebawem zyska sporą popularność bo już ją pompuja, a tematu o niej na forum nie ma.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krejzi_hors   
krejzi_hors

Mam to samo i szlag mnie trafia bo kazdy widzi tylko fote i mysli ze jestem ... nawet w godzinach pracy co nie omieszkalem juz uslyszec od wspolpracownikow.

Sent from my MB525 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andartur   
andartur

Dokładnie, mam ten sam problem. Niech inni nawet nie próbują instalować ;)

Edytowane przez andartur

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.