Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kamillo1345

y635 Huawei Y635 - root, w jaki sposób go wykonać?

Rozwiązany

kamillo1345   
Otrzymana reputacja: 0
kamillo1345

Mam pytanie odnośnie tego telefonu czy da się go w jakiś sposób zrootować?

Na necie widziałem już kilka takich sposobów a niechciałym z niego przypadkiem cegły zrobić gdybym chciał spróbować a chciałbym wgrać nieoficjalnego rooma :D

Znacie jakiś dobry sposób? :)

Edytowane przez AALEKSANDRA
Złamany pkt. 4.3. Regulaminu forum, niepoprawny tytuł tematu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
d4k3d   
Otrzymana reputacja: 16
d4k3d

@@kamillo1345

sciagasz apke kingroot na telefon laczysz sie z siecia i robisz za pomoca tego programu. powiedz jaki rom chcesz wgrac ?

Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamillo1345   
kamillo1345

Bardziej chodziło mi o roota bo zawsze go miałem ale nigdy go nie robiłem.

Jeśli chodzi o rom'a to mi chodziło bardziej o aktualnienie do nieoficjalnego romka lollipopa 5.0 no ale root by mi się przydał dalej wiem jak działać tylko ten głupi root no chyba że same rootniecie fona by mi starczyło to wtedy bym już nie kąbinował :)

//ciach//

O romach proszę dyskutować w innym wątku. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LajF7   
LajF7

Jak zrobisz roota to mógłbyś napisać czy działa i jak zrobiłeś ? Bo mam zamiar kupić ten telefon, a bez roota sie nie obejdzie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
d4k3d   
Otrzymana reputacja: 16
d4k3d

ja mam roota. kingroot instalujesz na telefonie. laczysz sie przez wifi albo lte.. obojetnie. potem wlaczasz kingroot i rotujesz nim :) i to wszystko. caly zabieg zajmuje chwile.

//ciach//

Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem. O akcesoriach proszę rozmawiać w innym temacie. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamillo1345   
kamillo1345

Root chyba sie udał tak myśle na kingroot sie nie znam, taka niebieska koperta to chyba dobry znak? Na Chińskich kreseczkach i przecinkach sie nie znam heh :)

//ciach//

O tym proszę rozmawiać w odpowiednim temacie - jeżeli nie istnieje, zawsze można takowy założyć. ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Aleksandra   
Otrzymana reputacja: 2736
Aleksandra

Poza tym proszę Panów o jeszcze jedno - dyskusje i opinie na temat case, szkieł, jakichkolwiek akcesoriów do tego telefonu należy prowadzić w innym temacie. Jeżeli takowy nie istnieje - zawsze można założyć nowy, odpowiednio nazwany wątek. To samo tyczy się ROMu na Waszego Huawei. Tutaj rozmawiamy tylko o ROOT ;). Z góry ślicznie dziękuję.

Usunięcie ramki.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mazi54   
mazi54

Bardziej chodziło mi o roota bo zawsze go miałem ale nigdy go nie robiłem.

Jeśli chodzi o rom'a to mi chodziło bardziej o aktualnienie do nieoficjalnego romka lollipopa 5.0 no ale root by mi się przydał dalej wiem jak działać tylko ten głupi root no chyba że same rootniecie fona by mi starczyło to wtedy bym już nie kąbinował :)

//ciach//

Podaj mi gdzie można zassać lolipopa nieoficjalnego

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cototonieja   
cototonieja

Witam, jestem posiadaczem taniego smart-fona którego nazwa widnieje w tytule, chciałbym dowiedzieć się czy są jakieś rom-y aktualizujące ten telefon do androida 5.0?

Czy jeśli coś pójdzie nie tak czy mogę wrócić do fabrycznego (jeśli tak skąd go wziąć)?

Interesuje mnie też kwestia samego root-a czy jest ciężki do przeprowadzenia (dla człowieka nieobeznanego w temacie) i czy ryzyko trwałego uszkodzenia telefonu jest duże? Proszę o pobłażliwość dla nowego i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zlamek   
Otrzymana reputacja: 10
zlamek

Nie, nie ma jeszcze 5.0 i może w ogóle nie dostać. Wiem że jest jedynie pod niego zmodyfikowany KitKat (CarbonROM). Root nie uszkadza telefonu są bardzo małe szanse na uszkodzenie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.