Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kamillo1345

y635 Huawei Y635 - root, w jaki sposób go wykonać?

Rozwiązany

Luki987   
Otrzymana reputacja: 2
Luki987

No to nie wiem umnie poszło za 1 razem chociaż rootowałem też myphona c smarta 2 i chyba dopiero za 5 lub 6 razem poszło, tylko tam jest adek 5.1

post-173486-0-10969800-1457639311_thumb.pngpost-173486-0-09744700-1457639324_thumb.png

Edytowane przez mobopx
Pamiętamy o obowiązkowych spoilerach
  • Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
CamilloS   
Otrzymana reputacja: 0
CamilloS

OK :) Zainstalowałem dokładnie wersję KingRoot V4.8.1 136 i root działa. Luki987 łap piwo :)

Edytowane przez CamilloS

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daniel Dnq   
Daniel Dnq

U mnie root przeszedł bez problemu kinguserem z zablokowanym bootloaderem, teraz mam odblokowanybo znalazlem na xda zrootowany już stock na ktòrym pięknie działa superuser

Wysłane z mojego Y635-L03 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamillo1345   
kamillo1345

Postanowiłem spróbować jeszcze raz i kierowałem się waszymi wskazówkami. Pobrałem najnowszą wersję KingRoota zainstalowałem itp itd.

Telefon teoretycznie sie zrootował po paru minutach.

Niestety takowego roota dalej nie mam mimo to mam dalej aplikację KingRoot którego nie moge usunąć bo jest aplikacją systemową i jest taka zagwozdka że od momentu kiedy to zrobiłem telefon mi tak przycina teraz że część aplikacji co jakiś czas odmawia posłuszeństwa...

A kingroot zamienił się w aplikacje która oczyszcza telefon i co chwile jakieś reklamy dostaje ale odkąd zablokowałem dostęp do internetu danej apce to reklam nie ma 

Mniej więcej wygląda to tak:

463d71ddc839a.png

8aa46cf4cacce.png

Edytowane przez mobopx
Zamiana linków do grafiki, na grafikę :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mobopx   
Otrzymana reputacja: 2467
mobopx

@@kamillo1345 te wszystkie kingorooty są o kant tyłka rozbić. Wgraj sobie TitaniumBackup. Po pierwszym uruchomieniu powinien pojawić się komunikat z KingoRoota o przyznaniu uprawnień dla Titanium. Jeśli się nie pojawi to żadnego rotoa nie masz. A najlepiej wgracj sobie ze sklepu apkę RootChecker i sprawdź nią status root na Twoim sprzęcie :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamillo1345   
kamillo1345

Odziwo jest ten root dopiero po tej próbie fakt root wykrywa moge używać głupiego programu jak lucky patcher chociaż reklamy google moge wywalić bo to najbardziej wkurza :) Ale mimo wyczyszczenia fona z zbędnych rzeczy to dalej serio naprawde każda apka zamula jak nigdy, przed instalacją było wszystko okej. Miałem tyle fonów i teraz pierwszy raz mam taką sytuacje dlatego o tym pisze właściwie. W związku z tym jest takie jedno pytanie czy da sie coś z tym zrobić? I czy w jakiś sposób moge zmienić kingroota na apkr np supersu? W tym bardziej sie orientuje KingRoot to jest porażka jakaś...

Ps. Mimo roota nie moge dalej wywalić zbedmych rzeczy z fona typu jakaś lupa czy lustro itp dużo tego jest. po co komu wiec z tego rodzi sie pytanie ocb. Rootniętych osobiście innymi sposobami miałem przynajmniej 5 różnych modeli fonów i dzialało elegancko ale na tym huawei mimo że jest nie wspierany bo jest nowy itp wiec z tym mam największy problem

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kamillo1345

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Luki987   
Otrzymana reputacja: 2
Luki987

Próbowałes uzyć TitaniumBackup .... do usunięcia zbędnych aplikacji.....

Edytowane przez Luki987

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamillo1345   
kamillo1345

Odziwo Roota mam.

Przywrócenie ustawień fabrycznych i wywalenie niektórych rzeczy poskutkowało śmiga aż miło :)

Jedynie co wkurza to że jak sie usunie niektóre aplikacje to automatycznie sie ze sklepu istalują gdyby to było do czegoś potrzebne ; p

KingRoot niby działa ale nasuwa sie zagwozdka czy da się go "podmienić" na SuperSu? Sam program nie jest w stanie kopnąć KingRoota a SuperSu byłby dla mnie bardziej intuicyjny niż ten chinol :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SebastianBDF   
SebastianBDF

Witam posiadam telefon huawei y635 i chciałbym go zrootować próbowałem już chyba wszystkich programów i aplikacji zna ktoś może sposób?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.