Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Gimer

Reklamy w aplikacji

Rozwiązany

zbych.zr   
Otrzymana reputacja: 0
zbych.zr
Obecnie polecam firmę MiniMob - b. porządna firma. Dużo płacą. Model PPD (0,05$ za pobranie) + 100% zysku z reklam. Rejestracja na MiniMob. Dodatkowy zysk 20% przez pierwszy miesiąc po użyciu promo code "mjms" (wpisuje się go po zarejestrowaniu, na samej górze po prawej). Powodzenia!

Słyszałem że MiniMob jest przeciętną siecią. Dużo osób na nich narzeka (głównie na sposób liczenia instalacji ale na fillrate też), do tego podobno trzeba im wysyłać na koniec miesiąca rachunek/fakturę. Jak długo korzystasz z MiniMoba?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mikosss   
Otrzymana reputacja: 1
Mikosss

Mi osobiście liczą około 50% instalacji. Wynika to z faktu, że to w miare nowa siec, wiec nie mają aż tylu reklamodawców. Oczywiscie, jeśli nie liczą instalacji - nie wyswietlaja reklam. Także najlepiej ją stosować z jakąś inną siecią. Pamiętajcie wpisaniu promo code - dostajecie bonus. Pozdro

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gimer   
Gimer
podobno trzeba im wysyłać na koniec miesiąca rachunek/fakturę. Jak długo korzystasz z MiniMoba?

@Mikosss, możesz odpowiedzieć na te pytania?

Trochę to trwało, bo miałem masę pracy, a w święta nic nie robiłem ale przed godziną dodałem pierwszą reklamę na próbę z startapp. Trzeba solidnie przetestować co tam będzie wyskakiwać zanim pozwolę choć jednej osobie ściągnąć aplikację z reklamami z moich kont.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mikosss   
Mikosss

Do tej pory trzeba bylo wysylac wypelnioną fakturę (tak naprawdę oni tego w ogolnie nie sprawdzali). Teraz ich system platnosci od nowego roku bedzie chyba odbywal sie bez faktury.

Korzystam 3 miesiace

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Land93   
Land93

Moglibyście mi powiedzieć jaki jest najlepszy reklamodawca na dzień dzisiejszy? widziałem propozycje na pierwszej stronie, ale tamte posty zostały napisane ponad 3 miesiące temu, więc może coś się zmieniło od tamtego czasu :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mikosss   
Mikosss

Ja osobiscie używam tych samych, o których pisałem wcześniej. Nic sie nie zmienilo. A testowałem wieeeele sieci

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Land93   
Land93

Czyli wnioskuję z Twoich postów, że najlepszy jest StartAPP albo MiniMob :P a czy ktoś próbował takich reklamodawców jak ADMob i ADSense?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
koziolek90   
koziolek90

admob i adsense to jest to samo. Jakiś czas temu google (adsense) wykupiło admoba :) ja tego używam i wydaje mi się ok jednak nie mam porównania do innych sieci. Na pewno pokrycie reklam jest bardzo duże (99-100%).

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przemek1234   
przemek1234

Moje aplikacje są używane głównie przez Polaków. Która sieć (inna niż AdMob) jest na naszym rynku dobra? Możecie podać więcej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mikosss   
Mikosss

U mnie dla Polaków sprawdza się Startapp i Minimob (linki na poprzedniej stronie). ECPM powyżej 2$ przy bannerach, co jak na Polskę jest super wynikiem

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.