Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Wolf05

HTC Dot View - wyświetlanie numeru połączenia

Rozwiązany

Wolf05   
Otrzymana reputacja: 0
Wolf05

Witam

Mam drobny problem z HTC Dot View przy moim Desire 820 dual sim. Przy połączeniu przychodzącym czasami wyświetla się nazwa kontaktu a innym razem, przy połączeniu z tym samym kontaktem, wyświetla się numer. Czy ktoś spotkał się z już taką sytuacją?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Esperer   
Otrzymana reputacja: 252
Esperer

U mnie to nigdy nie wystąpiło. Mam wprawdzie jednosimowego Desire, ale to chyba nie ma znaczenia.Program do obsługi etui jest taki sam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mikisan   
Otrzymana reputacja: 26
mikisan

Dopiero co nabyłem 820kę i mam pytanie -Dot View działa wyłącznie w obecności etui? Jeżeli tak to na jakiej zasadzie rozpoznaje jego obecność. Chciałem zerknąć jak to bangla, powłączałem i...pupa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
malylysy   
Otrzymana reputacja: 1
malylysy

Zgadza się. Program Dot View działa tylko z etui. Zasada działania jest taka, że w prawym dolnym rogu klapki jest czujnik i na ekranie też. Jak się jedno z drugim styka, to działa. Jak nie ma styku - nie działa.

Ot co.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mikisan   
mikisan

Piszę tutaj, bo o wyświetlaniu. Jak wywalić z ekranu głównego Dot View wskazania pogody? Szukam i albo nie ma, albo przeoczyłem. Nie chcę żadnych z tyłka wziętych wskazań temperatury(czy też kilka dzielnic dalej), ani pokazu chmurek(te widzę lub nie patrząc w niebo).

Apkę pogoda wywaliłem w Titanium ale nic to nie dało.

Ogólnie to muszę przyznać, że w HTC(moje pierwsze) opcje personalizacji są mocno ubogie.

Edytowane przez mikisan

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Esperer   
Otrzymana reputacja: 252
Esperer

Zdaje mi się, że nie ma takiej opcji. Każdy temat ( zwykły, świąteczny czy animowany ) ma pogodę w standardzie. W Ustawieniach też nie ma możliwości wyłączenia.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mikisan   
mikisan

No to do bani. Zasadniczo nie używam prognoz pogody w telefonie, bo dla mnie ani to zbyt wiarygodne, ani potrzebne(pada czy nie robota nie poczeka). Zresztą źle bardzo na przymus reaguję, taką mam naturę hehe

Poszukam po liście w Titanium, może da się coś wypierdzielić, żeby się pogodynki pozbyć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.