Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Demontis

Zablokowany tablet

Rozwiązany

Demontis   
Otrzymana reputacja: 0
Demontis

Witam. Z racji, że jest to mój pierwszy post na forum chciałem przywitać się z wszystkimi użytkownikami  smile.png .

Mianowicie mojego problemu...

Posiadam w/w tablet, którego głównym użytkownikiem jest mój 9 letni synek. Jak się możecie domyślać tablet został zablokowany poprzez zbyt dużą ilość wprowadzenia błędnych sekwencji wcześniej ustawionego wzorku. Tablet dłuższy czas nie był użytkowany z racji pękniętego wyświetlacza, skierowałem go do serwisu - usterka została naprawiona jednak upływ czasu przyczynił się do tego, że mały zapomniał wzroku... Konto gmail zaś założył "na szybko" chcąc pobierać aplikacje z marketu...

Czytałem troszkę w necie i znalazłem opcje typu na wyłączonym tablecie próbujemy go odpalić za pomocą vol+ i power, jednak gdy przytrzymuje te klawisze to tablet w ogóle się nie włącza. Po prostu nic.

Bardzo proszę Państwa o pomoc, w poziom trucia du*y nt. tego tabletu szczególnie ze strony mojej lubej (bo mały chce sobie pograć) jest wyjątkowo niezręczny  laugh.png  biggrin.png . Jeśli go nie odblokuje to pozostaje mi wizytka w sklepie po nowy tablet...

Pozdrawiam!

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.