Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

hordej95

DotView czy Plecki+szkło

Rozwiązany

hordej95   
Otrzymana reputacja: 0
hordej95

Witam.

Właśnie niedawno kupiłem HTC Desire 820. Chciałem kupić do niego jakiś etui/pokrowiec i pierwsze co przyszło na myśl to własnie DotView, ale. Niby fajny bajer z ciekawymi funkcjami tylko po przeczytaniu paru opinii zauważyłem, że sporej części osób np. etui pęka przy zawiasach itp.

No i się zastanawiam. Lepiej jednak kupić jakieś dobre "plecki" i do tego folie lub szkło hartowane czy tego DotView? Najlepiej to mieć i szkło i Dot, ale na obecną chwile nie mam zamiaru tyle wydawać.

Pozdrawiam!

@chyba że na prawdę mnie przekonacie do szkła i Dot View :D Z tym że wolałbym np. uzbierać na jakiegoś power banka 

Edytowane przez hordej95

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Esperer   
Otrzymana reputacja: 249
Esperer

Jak kupisz Dot View i szkło, to klapka od etui nie będzie Ci przylegała do szkła. Całość będzie po prostu za gruba.

Stąd pękanie "zawiasów". Ja mam Dot View ( zamiennik z Aledrogo za 29 PLN ) i do tego folia.

Folia jest cieniutka i zestaw się poprawnie zamyka, nic nie jest naprężone i "zawias" nie pęknie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin_os26   
Otrzymana reputacja: 2
Marcin_os26

Ja mam oryginalne Dot View i szkło Nillkina (0.3mm) i klapka dolega idealnie i zawias u mnie nie pęka ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mourning   
Otrzymana reputacja: 10
mourning

Przy szkle i dotview klapka odstaje, ale tylko przez pierwszy tydzien, dwa a pozniej sie uklada pod szklo. Ja mam juz praktycznie 6 miesiac taki zestawa i jest dobrze. Nic nie odstaje, zawiasy do tej pory sa ok. Tym co peka to po prostu moze maja nieoryginalne etui i stad problem

Edytowane przez mourning

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hordej95   
Otrzymana reputacja: 0
hordej95

Hmm jestem szczególnie wyczolony na takie rzeczy typu tu mi lekko odstaje tam coś innego. Więc może zwykła folia i ten dot view? Sama klapka od obudowy bedzie chronić ekran, a folia zabezpieczy go jak niechciane jakiś piasek się dostanie.

Edytowane przez hordej95

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
art12   
Otrzymana reputacja: 55
art12

Nic nie powinno odstawać. Polecam Dota ze względu na to, że dobrze chroni telefon - tył + przód i przy okazji fajnie wygląda ;)

W większości przypadków jeśli coś szybko pęka, działa nie tak jak potrzeba winny jest podrabiany Dot.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Esperer   
Esperer

Ja chciałem w serwisie kupić szkło, a wcześniej już miałem DotView. Koleś mi odradził właśnie ze względu na odstawanie klapki. Stąd mój post wyżej i stąd folia u mnie, a nie szkło.

Tak czy siak jeśli ktoś używa DotView powinien mieć coś na ekranie, bo w otworki od pokrywy ( a trochę ich jest ) mogą wejść jakieś zabrudzenia, które porysują ekran.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawel1304   
Otrzymana reputacja: 3
pawel1304

Tak czy siak jeśli ktoś używa DotView powinien mieć coś na ekranie, bo w otworki od pokrywy ( a trochę ich jest ) mogą wejść jakieś zabrudzenia, które porysują ekran.

Bzdury gadasz. Otworki nie są na wylot, jest tam taka cienka warstwa zabezpieczająca. Ja nie mam żadnej folii ani szkła i przez ponad  pół roku nic mi ekranu jeszcze nie porysowało.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Esperer   
Esperer

Nie pisz, że gadam bzdury, Od wewnętrznej strony są zagłębienia i tam może się przyczepić coś, co porysuje ekran. Skoro Tobie być się nie stało, to nie znaczy, że nie może się stać. Znam ludzi, którzy nic nie nakładają na ekran smartfona. Czy to oznacza, że bzdurą jest zakładanie szkła czy folii? Ogarnij się

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Esperer
Słownictwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
art12   
Otrzymana reputacja: 55
art12

Ja na M8 używam szkła 9h i Dota - śmiga idealnie.

Wytapalkowane z M8

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.