Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

seagman

Nowy Cube z LTE z Android 5.1

Rozwiązany

78just   
Otrzymana reputacja: 3
78just
a procesor jeszcze słabszy niż jest w starym Cube

Ale ma 64 bity... kolego to już nie przelewki.

widze ze GHz jest slabiej, choc jest chyba przejscie z 2 na 4-rdzeniowy, ale czy 64 bity dają tak duzo w smartphonie ?

do tego nowego Cuba mam dużo zastrzeżeń a najbardziej daje się zauważyć że parametry tel są gorsze niż w naszych obecnych słuchawkach.

w porownaniu do czego ? do Note5 czy iphone6 ? chyba nie to podworko do porownan

czy do myphone axe ? ale cena polowe mniejsza

Że posiada moduł LTE? Haha sikam z radości po nogach

wg mnie to juz chyba regula, przy jednym modelu jest dyskusja ze nie ma lte, przy drugim ze nie ma lollipopa, a jak jest model ze ma to i to, to sie okazuje ze wcale jednak ten lte nie byl potrzebny 

Poza tym byłbym ostrożny w stwierdzeniu, że myPhone wypuszcza dużo nowych modeli... W zasadzie są to przestylizowane obudowy z praktycznie niezmienionym wnętrzem... Cała zmiana zazwyczaj opiera się na jakiejś jednej małej nowince...

jest ich duzo, to chyba juz 6/7 model w ciagu pol roku, i to fakt, inna kwestia jest to ze roznice miedzy nimi nie sa spektakularne, przynajmniej nie miedzy niektorymi, bo jednak miedzy takim fun4 a infinity ii lte roznice sa duze

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrex1993   
Otrzymana reputacja: 19
piotrex1993

Ale kolego nieskładnie piszesz :P

Cube zarówno 1st gen ze tak się wyrażę jak i LTE mają quad core, ale nie rozumiem Twojej wstawki o porównaniu do japka 6 czy szajsunga notki 5... to są kompletnie inne półki- a kolega Ricco nic o porównaniu nie mówił... 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MATEO.JEDEN   
Otrzymana reputacja: 1
MATEO.JEDEN

Czy ktoś ma tego Cuba LTE i może się podzielić wrażeniami? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
miskownik   
Otrzymana reputacja: 0
miskownik

Ja mam, ale nie porównam go do poprzedniego cube'a, bo przez ostatnie 5 lat używałem Samsunga Galaxy II. Ogólnie nie jest źle, nie zamula ( Nova Launcher), bateria trzyma ok 2 dni przy średnim użytkowaniu, na nawigacji Sygic bez ładowarki ok 3godziny. GPS szybko łapie fixa, dotyk dobrze reaguje (nakleiłem szkło). Aparat, jakość zdjęć - porażka, Roota udało się w końcu uzyskać z KingRoot, więc trochę apek z Playa wyleciało. Nie gram w gry, więc na temat wydajnośći się nie wypowiem. Mam jakieś 90 aplikacji zainstalowanych, dwie karty sim i 32GB microsdhc - na razie (2 m-ce) telefon nie sprawia problemów. Aha, jeśli ktoś kupi oryginalne etui to musi sobie dziurę na glośnik wyciąć :-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.