Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Jordi

Nexus 6P - Pytać! Zanim odeślę na gwarancję...

Rozwiązany

bari12pl   
Otrzymana reputacja: 1
bari12pl

Macie tutaj fotki porównawcze z moją G4:

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg

Znalazłem coś podobnego na YouTube z tym że to był N5x i wygląda podobnie jak w twoim przypadku. Przymierzam się do kupna ale zaczynam się wahać miedzy n5x, n6p, g4 tym bardziej po tym co zobaczyłem  :(

Edytowane przez mykowhai
Tekst wpisuj poza cytatem, bo nie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Placeks   
Otrzymana reputacja: 6
Placeks

Jordi

Jak tu jest z dioda powiadomien...

Wystepuje takowa?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Otrzymana reputacja: 72
Smykoo

Lewy górny róg.

Wysłane z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Placeks   
Otrzymana reputacja: 6
Placeks

Dzieki.

To na pewno na plus gdyz w poprzedniej wersji odstraszylo mnie 'machanie' reka nad ekranem.

I teraz z bardziej subiektywnej beczki.

Czy tel za 728E (za tyle pojawil sie na amaz De) jest wart tej ceny biorac podoba uwage jego budowe, aparat i tzw 'look'

Pytam bo nie mialem go w dloni.

Gdy np wezme sobie w dlon G4 i S6 to niestety ale S6 wygrywa. Mam wrazenie trzymania zwartej solidnej i dobrze opakowanej puderniczki.

Czy z 6P jest podobne czy moze to telefon ale co najwyzej z przedzialu 2kzl.?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jordi   
Otrzymana reputacja: 13
Jordi
Przymierzam się do kupna ale zaczynam się wahać miedzy n5x, n6p, g4 tym bardziej po tym co zobaczyłem

Mam aktualnie G4 i musze powiedzieć że jest w ogólnej ocenie jest moim zdaniem lepszy niż N6P

Moim zdaniem na korzyść LG wpływa

* Leżenie w kieszeni - Nexus jest płaski przez co czuć go mocno w kieszeniach... Pomimo że jestem przyzwyczajony do 5, 5.5 + ekranów.

* Aparat - co nie znaczy że 6P ma kiepski, ale ilość szumów przy kiepskim oświetleniu daje się we znaki...

* Lepiej leży w dłoni - Fakt jest troskę mniejszy ale przez to że ma obłe plecki to lepiej leży w dłoniach.

Nie komentuje takich rzeczy jak Nakładka bo nie ma sensu tego porównywać.

Jordi Jak tu jest z dioda powiadomien... Wystepuje takowa?

Dioda jest i z tego co zauważyłem to działa przy powiadomieniach.

Czy tel za 728E (za tyle pojawil sie na amaz De) jest wart tej ceny biorac podoba uwage jego budowe, aparat i tzw 'look'

Moim zdaniem nie. Przesiadając się z G4 muszę powiedzieć że nie odczułem jakiegoś skoku na plus dla Nexusa... Tym bardziej że aparat oraz nakładka w G4 wręcz rozpieszczają.

Gdy np wezme sobie w dlon G4 i S6 to niestety ale S6 wygrywa. Mam wrazenie trzymania zwartej solidnej i dobrze opakowanej puderniczki.

Nexus przy G4 pomimo że aluminiowy to wydaje się być pusty w środku i ma się wrażenie że można go łatwo złamać. Przy wykrzywianiu bocznym telefonie (góra w lewo dół w prawo) nie odczuwałem żadnych skrzypień czy innych tego typu rzeczy. Lepsze wrażenie w dłoniach robi jednak G4.

Czy z 6P jest podobne czy moze to telefon ale co najwyzej z przedzialu 2kzl.?

LG G4 kosztuje ok. 1600zł Nexus jak by kosztował 2000 (a nie prawie 3000) to i tak bym się zastawiał nad tymi dwoma telefonami. Wydaje mi się że cena 1800zl do 2200 za Nexusa 6P biorąc pod uwagę czysty system itp. była by do akceptowalna.

Jeśli chodzi o sam wygląd to Nexus jest ŚLICZNY! Moim zdaniem równać się może tylko G4 Brown Leather. Aluminiowa obudowa robi robotę ale przez jej chropowatość łatwo w "pory" łapie brud... Obudowa nie lubi wilgotnych lub mokrych rąk... Od razu zostają smugi które ciężko wyczyścić. I potwierdzam że Nexus jest ładniejszy na żywo niż na fotach w sieci.

Dziś telefon został wysłany do UK w celu reklamacji. Jak wróci to się zastanowię co sobie zostawić G4 czy Nexusa 6P. G4 mam trochę już zniszczoną... Wiec bym polował na nową G4 Brown Leather ;)

Przepraszam za porównania do G4 ale porównuje bo mam te dwa telefony i tak mi łatwiej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Yary   
Otrzymana reputacja: 16
Yary

A możesz już coś powiedzieć o baterii pomiędzy G4 a 6P?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jordi   
Otrzymana reputacja: 13
Jordi

Szczerze mówiąc to nie sprawdzałem jakoś konkretnie pod kątem baterii Nexusa 6P ale nie rzuciło mi się aby bateria była gorsza/lepsza

A i to co mnie denerwuje w Nexusie 6P to aplikacja systemowa (Messanger) do SMSów... Wkurzało mnie to że jeśli chce zrobić fotkę od razu z poziomu pisania wiadomości to nie otwiera mi się ori aplikacja aparatu ale coś na styl Facebookowej Appki do fotek która na dodatek strasznie pogarsza jakość fotek.

Edytowane przez Jordi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czarls76   
Otrzymana reputacja: 29
czarls76

Windows 10 nie wykrywa mi Nexusa jako pamięci masowej. Nawet w trybie do przesyłania plików. Właściwie, to w ogóle go nie wykrywa. Jakieś sugestie ??

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mykowhai   
Otrzymana reputacja: 272
mykowhai

@@czarls76 To błąd nowego Androida, musisz po podpięciu do komputera w telefonie z górnej belki rozwijasz i ustawiasz tryb który ci odpowiada ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gem666   
Otrzymana reputacja: 0
gem666

Pijackich wojaży ciąg dalszy.

Co mi się nie podoba

Zacznę może od mniej ważnej rzeczy :)

Telefon nie chce się połączyć z zegarkiem samsunga

Druga sprawa

Niestety się rysuje. Po 3dniach zauważyłem odpryski na rantach w okolicy tylnego garba. Nie są one znaczne aczkolwiek widać. Sam fakt nie jest tak irytujący jak to że on ma 3dni a nie miesiące... Grafit

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.